Strony związane z hasłem 'systemy alarmowe':

 • Sklep-PPOZ.pl - strona internetowa sklepu »

  Witryna internetowa prezentująca bogatą ofertę elementów zabezpieczenia przeciwpożarowego budynków. Na stronie znajduje się jeden z największych w Polsce sklepów z produktami specjalistycznymi będącymi zarówno materiałami budowlanymi i wykończeniowymi – elementy systemów bezpieczeństwa ppoż, alarmów, czujników, systemów zraszaczy, elementów biernych zabezpieczeń ppoż jak stolarka okienna oraz drzwi, jak również elementy czynnej instalacji – systemy wykrywania pożaru, alarmowania, oddymiania, skrzynki hydrantów, skrzynki apteczek firmowych BHP z wyposażeniem dopasowanym do ilości pracowników znajdujących się w zasięgu apteczki, oraz z odpowiadający możliwym zagrożeniom związanym z charakterem wykonywania obowiązków. W sklepie PPOŻ pracują doświadczeni sprzedawcy specjalizujący się w doborze odpowiednich produktów ppoż pod indywidualne potrzeby klienta – możesz swobodnie zadać pytanie do obsługi sklepu przez chat, formularz kontaktowy, email lub telefon – jesteśmy do Twojej dyspozycji.

  Data dodania: 17 11 2016 · szczegóły wpisu »
 • Instalacje elektryczne »

  Strona internetowa firmy ISD zajmującej się wdrażaniem instalacji elektrycznych oraz alarmowych. Proponujemy nowoczesne systemy zapobiegające pożarom i antywłamaniowe. Nasze instalacje spełniają normy europejskie. Najnowsze systemy pozwalają na zdalne sterowanie oświetleniem, wentylacją czy ogrzewaniem.

  Data dodania: 19 05 2010 · szczegóły wpisu »
 • Alarmy, kamery - Elektroniczne systemy zabezpieczeń Dyskrecja sp. j. »

  Firma Dyskrecja sp. j. zajmuje się projektowaniem, wdrażaniem oraz sprzedażą, sprzętu elektronicznego, alarmów, systemów mających zapewnić nam maksimum bezpieczeństwa i uchronić przed ewentualnymi intruzami. Zaawansowane systemy monitoringu oraz pracownicy ochrony czuwają dzień i noc nad Państwa bezpieczeństwem. Wieloletnie doświadczenie oraz systematyczne szkolenia kadry zapewniają najwyższy poziom obsługi. Z nami na pewno poczujesz się bezpiecznie. Zapraszamy do kontaktu z nami w celu przedstawienia Państwu szczegółowej oferty.

  Data dodania: 11 04 2010 · szczegóły wpisu »
 • Telewizja przemysłowa »

  Strona www firmy Amer, której oferta zawiera takie produkty jak telewizja przemysłowa i monitoring video. Długoletnie doświadczenie budowane na współpracy zarówno z małymi firmami jak i organizacjami rządowymi pozwala nam na świadczenie usług na najwyższym poziomie.

  Data dodania: 03 06 2010 · szczegóły wpisu »
 • Systemy alarmowe, telewizja przemysłowa, kontrola dostępu, wideodomofony, montaż, serwis. »

  Zajmujemy się montażem systemów alarmowych, kontroli dostepu, telewizji przemyslowej, domofonow, wideodomofonow jak jak i serwisem gwarancyjnym jak i pogwarancyjnym. Robimy okresowe konserwacje, zapewnimy pelen profesjonalizm jak i tanie uslugi.

  Data dodania: 10 08 2010 · szczegóły wpisu »
 • ASCO Prawdziwa ochrona | Ochrona Mienia Wrocław »

  ASCO Prawdziwa ochrona | ASCO to profesjonalna ochrona Osób i Mienia, monitoring systemów alarmowych.Ochrona Wrocław na najwyższym poziomie. Ochrona osób i mienia we Wrocławiu, zapewniamy najwyższą jakość usług.Asco to także stały monitorng obiektów, konwoje, grupy interwencyjne.

  Data dodania: 24 05 2009 · szczegóły wpisu »
 • Elektro-Mont Instalatorstwo Elektryczne - Firma Elektryczna, Instalacje Elektryczne, Odgromowe, Usługi Elektryczne, Elektryk »

  Firma Elektro-Mont zajmuje się kompleksowym wykonawstwem instalacji elektrycznych.Projektowanie, kosztorysowanie, wykonawstwo oraz serwis instalacji.Nasza oferta obejmuje:Instalacje Elektryczne, Instalacje Odgromowe, Instalacje Alarmowe, Odkurzacz Centralny, UPS, Pomiary Elektryczne, Ogrzewanie Elektryczne, Systemy Przeciwoblodzeniowe, Pomiary Instalacji Elektrycznych i Odgromowych

  Data dodania: 14 08 2010 · szczegóły wpisu »