Strony związane z hasłem 'tworzenie stron augustów':

1 · 2 · następna strona »
 • Tworzenie stron Suwałki »

  Nadal rozwijający się Globalną sieć Internet odciska coraz szersze piętno na naszym życiu tak prywatnym jak i zawodowym. Jest to miejsce, w którym kontaktujemy się z przyjaciółmi, a także miejsce gdzie szukamy nowych kontrahentów. Dlatego coraz ważniejsze jest projektowanie stron WWW, na których możemy zamieścić informację o tym, czym się zajmujemy, naszą staranną propozycję, kontakt do siebie. Tworzenie stronSuwałki jest odpowiednikiem ogłoszeń w prasie, jednakże prasa nie dawała nam tak szerokiego pola do prezentowania siebie jak to można umożliwia Globalną sieć. żeby przekaz zawarty na stronie, był skuteczny musi czymś się wyeksponować, oprawą graficzną, oryginalną stylistyką albo wysokowartościową treścią. Bardzo ważna jest czytelność pokazu, wspaniała typografia strony ażeby kontrahentom łatwo było ja zapamiętać, wrócić i skorzystać z naszych usług. Projektowanie stron to nic innego niż umiejętność wytworzania ładnej kompozycji, wizualnej, która na długo zapadnie w pamięć, tworząc stronę, nie wystarczy być dobrym programistą, należy mieć jeszcze wyczucie smaku.

  Data dodania: 19 07 2010 · szczegóły wpisu »
 • Tworzenie stron Giżycko »

  Projektowanie stron Augustów to na dzień dzisiejszy bardzo dynamicznie rozwijający się rynek usług. Nie wielu z nas ma dowolne pojęcie o języku HTML (hipertekstowy język znaczników), JavaScript, CSS, a systemy zarządzania zawartością zna mgliście wyłącznie z nazwy. Aktualnie z tego powodu planując stworzenie strony, która byłaby wizytówka firmy w globalnej sieci, oddajemy tworzenie stron serwisu w ręce specjalistów. Duże korporacji zajmujące się tworzeniem stron maja równie imponujące portfolio jak również ceny, analogicznie z freelancerami zajmującymi się budową serwisów od lat, alternatywą dla drogich wolnozawodowców, są studenci, którzy maja o kilka niższe ceny, jednakże dopiero się uczą, albo osoby, które wchodzą dopiero na rynek, dużo umieją, ale z różnorakich powodów ich portfolio jest mizerne. W dwóch ostatnich przypadkach odrobinę ryzykujemy, więc decyzją tu jest de fakto budżet wykorzystany na stronę, on jest tu w ostateczności przeważa szalę. Po wyborze odpowiedniego wykonawcy warto razem z nim przejrzeć materiał, który posiada się na stronie odnaleźć, fachowiec, odrzuci słabsze, doradzi nam, co warto zamieścić, jak to adekwatnie zaakcentować w serwisie.

  Data dodania: 14 08 2010 · szczegóły wpisu »
 • Projektowanie stron Giżycko »

  Projektowanie stron to sztuka zaprojektowania wizerunku firmy, jako detalu bezpośredniej reklamy. Coraz większe uzależnienie od telefonów, Globalnej sieci owocuje zdominowaniem część naszego życia poprzez świat wirtualny. Mniejsze znaczenie posiadają dla nas miesięczniki, kupujemy mniej codziennych gazet, wszelkie potrzebne dane znajdujemy w sieci zwiększając tym samym znaczenie posiadania firmowych stron, wręcz w wypadku niewielkich działalności gospodarczych. Wygląd, treść, kompozycja przekazu, składa się na kunszt naszego serwisu. Tworzenie stron Olecko rozpoczynamy, zatem od przemyślenia pomysłu, na to, co chcemy by się na niej znalazło, ustaleniu właściwej, głównej grupy targetowanej odbiorców. Nie warto przesadzać z nadmiarem informacji, zbyt długie, nużące teksty są jedynie przebiegane wzrokiem poprzez użytkowników globalnej sieci i zapominane, dużo lepiej sprawdzają się krótkie, ciekawe, przetykane grafiką, fotografiami. W krótki, zwięzły metodę przedstawiamy propozycję, popierając ją osiągnięciami.

  Data dodania: 15 08 2010 · szczegóły wpisu »
 • Projektowanie stron Białystok »

  Tworzenie stronEłk to zajęcie, dla osób, które lubią pracę na własny rachunek, w dobie, kiedy każda szanująca się firma ma lub będzie miała swoja stronę, na brak zamówień, z całą pewnością nie będą narzekać. Dlatego rynek tego rodzaju usług się rozrasta. Poszukując wykonawców, posiadamy, spory wybór, który gwarantuje wytargowanie całkowicie rozsądniej ceny za projektowanie stron naszego serwisu. W naszej gestii leży dostarczenie dobrej jakości materiału na stronę, warto odrzucić plewy od ziarna i wybrać najciekawsze, najbardziej charakterystyczne informacji. W internetowej rzeczywistości jest duża rywalizacja, więc nasza oferta żeby się odznaczać, musi oprócz dobrego szablonu do strony internetowej zawierać interesującą albo fachową treść, która zadowoli wręcz wybrednych wywołując w nich pozytywne nastawienie do naszego serwisu. Przy kiepskiej informacji najlepszy programista mało zdziała, nie jest cudotwórcą. On wytwarza zarys, planuje oprawę graficzną strony, łatwą nawigację w obszarze serwisu, gwarantuje odpowiednią przekazy fotografii i innych plików multimedialnych.

  Data dodania: 12 08 2010 · szczegóły wpisu »
 • Projektowanie stron Giżycko »

  Tworzenie stron to promocja siebie w wirtualnym świecie. Na stronie możemy zamieścić wszystko, pod warunkiem, że jest to naszego autorstwa, i nie łamie prawa. Najważniejsza jest ze stuprocentową pewnością tekst o wypasioną( tekst, czyli obrazki, ilustracje, tekst), ale równie ważna jest odpowiednia oprawa graficzna. żeby strona wyróżniała się pośród innych, musi być rozpoznawalna, mieć dobrą tak zwana typografie. Strony internetowe tak jak ludzie, gdy mają silną osobowość i charakter są rozpoznawalni i zapamiętywani, słabi i przeciętni, nikną w tłumie. Tworzenie stron wiec jest sztuką umiejętnego łączenia składników i scalania ich w pubudzającą ciekawość wizualnie całość, nie jest to łatwe w coraz gęstszym środowisku sieci informacji, dlatego zawodowi projektanci muszą być na bieżąco z branżowymi nowinkami, trendami, sami także budują coraz to ciekawsze programy i oprogramowanie do tworzonych poprzez siebie stron. Projektowanie stron Gdańsk kryje w sobie wiele włożonej pracy i twórczej energii, tzw. potu z czoła programisty.

  Data dodania: 28 07 2010 · szczegóły wpisu »
 • Tworzenie stron Suwałki »

  Przed przystąpieniem do tworzenia strony internetowej WWW dobrze jest zgromadzić odpowiednie materiały (teksty, szatę graficzną, multimedia), wyprodukować zamiar witryny - ustalić ile będzie podstron, jakie informacje umieścimy na stronie głównej, jak rozplanujemy materiał itp. Bardzo dobrze jest wytworzyć folder, w którym umieścimy wszelkie pliki związane ze stroną - unikniemy wtedy kłopotów z publikacją strony w Internecie. Pamiętamy przy tworzeniu witryny o nazwaniu strony głównej: index.htm (albo index.DHTML/XML) - ta strona w przeglądarce internetowej wyświetlana jest jako pierwsza.Tworzenie stron Suwałki rozpoczynamy od ustawienia najważniejszych parametrów strony. Poniższy obrazek pokazuje opcje jakie możemy ustawić, używając menu FORMAT - WŁAŚCIWOŚCI I TYTUŁ STRONY. Powinno się wyjątkową uwagę zwrócić na kodowanie strony, żeby został ustawiony norma kodowania polskich liter ISO-8859-2.

  Data dodania: 25 06 2010 · szczegóły wpisu »
 • Projektowanie stron Giżycko »

  Projektowanie stron to promocja siebie w wirtualnym świecie. Na stronie możemy zamieścić wszystko, pod warunkiem, że jest to naszego autorstwa, i nie łamie prawa. Najważniejsza jest niewątpliwie tekst o wysokiej jakości( treść, czyli zdjęcia, obrazy, treść), ale równie ważna jest odpowiednia oprawa graficzna. żeby strona wyróżniała się wśród innych, musi być rozpoznawalna, mieć dobrą tak zwana typografie. Strony internetowe tak jak inni ludzie, gdy posiadają silną osobowość i charakter są rozpoznawalni i zapamiętywani, słabi i przeciętni, nikną w tłumie. Projektowanie stron wiec jest sztuką umiejętnego łączenia składników i scalania ich w ciekawą wizualnie całość, nie jest to łatwe w coraz gęstszym środowisku sieci informacji, dlatego zawodowi projektanci muszą być na bieżąco z branżowymi nowinkami, trendami, sami też budują coraz to ciekawsze programy i oprogramowanie do tworzonych przez siebie stron. Projektowanie stron Ełk kryje w sobie kilka włożonej pracy i twórczej energii, tzw. potu z czoła programisty.

  Data dodania: 29 07 2010 · szczegóły wpisu »
 • Projektowanie stron Białystok »

  Projektowanie stronOlsztyn to zajęcie, dla ludzi, które lubią pracę na własny rachunek, w dobie, kiedy każda szanująca się firma posiada lub będzie miała swoja stronę, na brak zleceń, oczywiście nie będą narzekać. Dlatego rynek tego typu usług się rozrasta. Poszukując wykonawców, mamy, dość duży wybór, który zapewnia wytargowanie całkiem rozsądniej ceny za projektowanie stron naszego serwisu. W naszej gestii leży dostarczenie dobrej jakości materiału na stronę, warto odrzucić plewy od ziarna i wyselekcjonować najciekawsze, najbardziej charakterystyczne informacji. W sieci Internet jest duża rywalizacja, zatem nasza oferta żeby się odróżniać, musi oprócz dobrego szablonu www zawierać ciekawą lub fachową tekst, która zadowoli nawet wybrednych wywołując w nich pozytywne nastawienie do naszego serwisu. Przy kiepskiej treści najlepszy programista mało zdziała, nie jest cudotwórcą. On produkuje zarys, planuje oprawę graficzną strony, łatwą nawigację w obszarze serwisu, gwarantuje odpowiednią prezentacje zdjęć i innych plików multimedialnych.

  Data dodania: 20 07 2010 · szczegóły wpisu »
 • Tworzenie stron Suwałki »

  Wciąż rozwijający się Internet odciska coraz szersze piętno na naszym życiu tak prywatnym jak i zawodowym. Jest to miejsce, w którym kontaktujemy się z dobrymi znajomymi, a też miejsce gdzie szukamy nowych nabywców. Dlatego coraz ważniejsze jest projektowanie stron WWW, na których możemy zamieścić informację o tym, czym się zajmujemy, naszą staranną propozycję, kontakt do siebie. Tworzenie stronOlecko jest odpowiednikiem ogłoszeń w prasie, jednak prasa nie dawała nam tak szerokiego pola do zaprezentowania siebie jak to należy pozwala Globalną sieć Internet. żeby przekaz umieszczony na stronie, był skuteczny musi czymś się odróżniać, oprawą graficzną, oryginalną stylistyką lub wysokowartościową treścią. Bardzo ważna jest czytelność przekazu, bardzo dobra typografia strony by kontrahentom łatwo było ja zapamiętać, wrócić i skorzystać z naszych usług. Tworzenie stron to nic innego niż umiejętność stworzenia ładnej kompozycji, wizualnej, która na długo zapadnie w pamięć, kreując stronę, nie wystarczy być dobrym programistą, powinno się mieć jeszcze wyczucie smaku.

  Data dodania: 27 07 2010 · szczegóły wpisu »
 • Projektowanie stron Giżycko »

  Tworzenie stron to promocja siebie w wirtualnym świecie. Na stronie możemy zamieścić wszystko, pod warunkiem, że jest to naszego autorstwa, i nie łamie prawa. Najważniejsza jest z całą pewnością treść o profesjonalną( tekst, czyli obrazy, fotografię, treść), niemniej jednak równie ważna jest odpowiednia oprawa graficzna. By strona wyróżniała się w gronie innych, musi być rozpoznawalna, mieć dobrą tak zwana typografie. Serwisy www tak jak ludzie, gdy posiadają silną osobowość i charakter są rozpoznawalni i zapamiętywani, słabi i przeciętni, nikną w tłumie. Tworzenie stron wiec jest sztuką umiejętnego łączenia składników i scalania ich w ciekawą wizualnie całość, nie jest to łatwe w coraz gęstszym środowisku sieci treści, dlatego zawodowi projektanci muszą być na bieżąco z branżowymi nowinkami, trendami, sami także budują coraz to ciekawsze kody i oprogramowanie do tworzonych poprzez siebie stron. Projektowanie stron Wrocław kryje w sobie kilka włożonej pracy i twórczej energii, tzw. potu z czoła programisty.

  Data dodania: 28 07 2010 · szczegóły wpisu »
 • Tworzenie stron Giżycko »

  Projektowanie stron to branża usługowa rozwijająca się dosyć dobrze, korporacji zakładają strony i portale internetowe, mając świadomość, ze Internet to miejsce pozyskania nowego grona kontrahentów. Tworzenie stron Poznań to wytwarzanie imażu, używając nośnik reklamy, jakim jest Internet.. Projektant zbiera w całość wyobrażenia kontrahenta o tym jak miałaby taka strona wyglądać. Dla jakości strony ważny jest dobór odpowiedniej informacji, zachęcającej do zapoznania się z serwisem i częstych powrotów. Samo budowanie gotowego szablonu graficznego strony jest procesem żmudnym, niewiele zajmującym, wykorzystuje się do tego języka HTML (albo XML/XLS) i jemu pokrewnych, do stron z formularzami, języka PHP (ang. Hypertext Preprocessor), tekst edytuje się przez arkusze stylów CSS. Projektowanie stron wymaga cierpliwości i dokładności, konieczna jest prawidłowość kodowania, wyszukiwarki ignorują strony zawierające usterki w języku kodów( są specjalne serwisy, które skanują stronę w szukaniu błędów, warto z nich skorzystać). Ważna jest także prawidłowość informacji strony, jej oryginalność.

  Data dodania: 07 08 2010 · szczegóły wpisu »
 • Tworzenie stron Białystok »

  Projektowanie stronGiżycko jest rynkiem usług, który notuje ostatnio wyraźny wzrost popytu na ten typ usług. Chcąc zaistnieć ze własną działalnością lub twórczością w sieci Internet, udajemy się do specjalistów, żeby stworzyli nam schludny internetowy serwis. Jak w każdej innej dziedzinie życia, tak i w tworzeniu stron obserwujemy trendy, rozwiązania przechodzące do lamusa, jak i nowinki świata programistów, ułatwiające budowanie serwisów. Projektowanie stron to sztuka adekwatnej kompozycji treści i barw, tak aby przekaz wizualny trafił do jak największej grupy odbiorców. Stosownie dobrana paleta kolorów, oprawa graficzna i ciekawa treść nadaje stronie unikalnego charakteru w połączeniu z logo spółki albo serwisu, produkuje ogół przekazu, który zostaje zapamiętany i skutkuje pozytywnym nastawieniem a więc skorzystaniem z usług danej firmy, bądź częstymi powrotami na łamy serwisu. żeby to osiągnąć, oprócz talentem programisty, ważna jest poprawność i oryginalność materiałów przeze mnie tam zamieszczanych.

  Data dodania: 20 07 2010 · szczegóły wpisu »
 • Tworzenie stron Giżycko »

  Projektowanie stron Olecko to obecnie bardzo dynamicznie rozwijający się rynek usług. Nie wielu z nas ma którekolwiek pojęcie o języku HTML (albo XML/XLS), JavaScript, CSS, a systemy zarządzania zawartością zna mgliście tylko z nazwy. W tym momencie z tego powodu planując zbudowanie strony, która byłaby wizytówka spółki w globalnej sieci, oddajemy projektowanie stron serwisu w ręce fachowców. Duże spółki zajmujące się tworzeniem stron maja równie imponujące portfolio jak również ceny, tak samo z freelancerami zajmującymi się budową serwisów od lat, alternatywą dla drogich wolnozawodowców, są studenci, którzy maja o wiele niższe ceny, jednakże dopiero się uczą, albo osoby, które wchodzą dopiero na rynek, dużo umieją, ale z różnych powodów ich portfolio jest mizerne. W dwóch ostatnich przypadkach ciut ryzykujemy, więc decyzją tu jest de facto budżet wykorzystany na stronę, on jest tu w ostateczności przeważa szalę. Po wyborze stosownego wykonawcy warto razem z nim przejrzeć materiał, który ma się na stronie odkryć, fachowiec, odrzuci słabsze, doradzi nam, co warto zamieścić, jak to można adekwatnie zaakcentować w serwisie.

  Data dodania: 25 08 2010 · szczegóły wpisu »
 • Projektowanie stron Białystok »

  Projektowanie stronBiałystok to zajęcie, dla osób, które preferują pracę na własny rachunek, w dobie, kiedy każda szanująca się firma ma albo będzie miała swoja stronę, na brak zamówień, na 100% nie będą narzekać. Dlatego rynek tego rodzaju usług się rozrasta. Poszukując wykonawców, mamy, dość duży wybór, który gwarantuje wytargowanie całkiem rozsądniej ceny za projektowanie stron naszego serwisu. W naszej gestii leży dostarczenie dobrej jakości materiału na stronę, warto odrzucić plewy od ziarna i wybrać najciekawsze, najbardziej charakterystyczne treści. W globalnej sieci jest duża rywalizacja, zatem nasza oferta żeby się wyeksponować, musi poza dobrego szablonu do strony internetowej zawierać interesującą albo fachową treść, która zadowoli dosłownie wybrednych wywołując w nich pozytywne nastawienie do naszego serwisu. Przy kiepskiej treści najlepszy programista niedużo zdziała, nie jest cudotwórcą. On wytwarza zarys, planuje oprawę graficzną strony, prostą nawigację w obszarze serwisu, zapewnia odpowiednią przekazy fotografii i innych plików multimedialnych.

  Data dodania: 17 07 2010 · szczegóły wpisu »
 • Tworzenie stron Giżycko »

  Projektowanie stron Augustów to obecnie bardzo dynamicznie rozwijający się rynek usług. Nie wielu z nas posiada którekolwiek pojęcie o języku DHTML, JavaScript, CSS, a sytemy CMS (z języka angielskiego - Content Management System) zna mgliście wyłącznie z nazwy. W chwili obecnej z tego powodu planując zbudowanie strony, która byłaby wizytówka firmy w globalnej sieci Internet, oddajemy projektowanie stron serwisu w ręce specjalistów. Duże spółki zajmujące się tworzeniem stron maja równie imponujące portfolio jak i ceny, analogicznie z freelancerami zajmującymi się budową serwisów od lat, alternatywą dla drogich wolnozawodowców, są studenci, którzy maja o wiele niższe ceny, natomiast dopiero się uczą, albo chłopcy i dziewczęta, które wchodzą dopiero na rynek, dużo potrafią, ale z różnych powodów ich portfolio jest mizerne. W dwóch ostatnich przypadkach ciut ryzykujemy, więc decyzją tu jest faktycznie budżet przeznaczony na stronę, on jest tu w ostateczności przeważa szalę. Po wyborze odpowiedniego wykonawcy warto razem z nim przejrzeć materiał, który ma się na stronie odnaleźć, fachowiec, odrzuci słabsze, doradzi nam, co warto zamieścić, jak to można stosownie zaakcentować w serwisie.

  Data dodania: 24 08 2010 · szczegóły wpisu »
 • Tworzenie stron Suwałki »

  Przed przystąpieniem do tworzenia strony www dobrze jest zgromadzić odpowiednie materiały (teksty, grafikę, multimedia), wytworzyć zamiar witryny - ustalić ile będzie podstron, jakie informacje umieścimy na stronie głównej, jak rozplanujemy materiał itp. Bardzo dobrze jest wytworzyć katalog, w którym umieścimy wszelkie pliki związane ze stroną - unikniemy wtedy kłopotów z publikacją strony w Internecie. Pamiętamy przy wytwarzaniu witryny o nazwaniu strony głównej: index.htm (lub index.HTML (hipertekstowy język znaczników)) - ta strona w przeglądarce internetowej wyświetlana jest jako pierwsza.projektowanie stron Suwałki rozpoczynamy od ustawienia najważniejszych parametrów strony. Poniższy obrazek prezentuje opcje jakie możemy ustawić, korzystając z menu FORMAT - WŁAŚCIWOŚCI I TYTUŁ STRONY. Trzeba wyjątkową uwagę zwrócić na kodowanie strony, żeby został ustawiony norma kodowania polskich liter ISO-8859-2.

  Data dodania: 30 06 2010 · szczegóły wpisu »
 • Tworzenie stron Giżycko »

  Tworzenie stron to branża usługowa rozwijająca się dosyć dobrze, spółki zakładają strony i portale www, mając świadomość, ze Globalną sieć to miejsce pozyskania nowego grona kontrahentów. Tworzenie stron Augustów to projektowanie imażu, wykorzystując nośnik reklamy, jakim jest Globalną sieć Internet.. Projektant zbiera w całość wyobrażenia klienta o tym jak miałaby taka strona wyglądać. Dla jakości strony ważny jest wyselekcjonowanie odpowiedniej treści, zachęcającej do zapoznania się z serwisem i częstych powrotów. Samo budowanie szablonu strony jest procesem żmudnym, niedużo zajmującym, używa się do tego języka HTML (ang. HyperText Markup Language) i jemu pokrewnych, do stron z formularzami, języka PHP (ang. Hypertext Preprocessor), treść edytuje się poprzez arkusze stylów CSS. Projektowanie stron wymaga cierpliwości i dokładności, konieczna jest poprawność kodowania, wyszukiwarki ignorują strony zawierające niedociągnięcia w języku programów( są specjalne serwisy, które skanują stronę w szukaniu błędów, warto z nich skorzystać). Ważna jest również prawidłowość treści strony, jej oryginalność.

  Data dodania: 12 08 2010 · szczegóły wpisu »
 • Tworzenie stron Suwałki »

  Przed przystąpieniem do tworzenia strony internetowej dobrze jest zgromadzić odpowiednie materiały (teksty, szatę graficzną, multimedia), utworzyć intencja witryny - ustalić ile będzie podstron, jakie informacje umieścimy na stronie głównej, jak rozplanujemy materiał itp. Bardzo dobrze jest stworzyć katalog, w którym umieścimy wszelkie pliki związane ze stroną - unikniemy wtedy kłopotów z publikacją strony w Internecie. Pamiętamy przy zaprojektowaniu witryny o nazwaniu strony głównej: index.htm (albo index.XHTML/XLS) - ta strona w przeglądarce internetowej wyświetlana jest jako pierwsza.Tworzenie stron Suwałki rozpoczynamy od ustawienia najważniejszych parametrów strony. Poniższy obrazek pokazuje opcje jakie możemy ustawić, używając menu FORMAT - WŁAŚCIWOŚCI I TYTUŁ STRONY. Trzeba wyjątkową uwagę zwrócić na kodowanie strony, by został ustawiony norma kodowania polskich liter ISO-8859-2.

  Data dodania: 18 08 2010 · szczegóły wpisu »
 • Projektowanie stron Giżycko »

  Tworzenie stron to promocja siebie w wirtualnym świecie. Na stronie możemy zamieścić wszystko, pod warunkiem, że jest to naszego autorstwa, i nie łamie prawa. Najważniejsza jest ze stuprocentową pewnością tekst o wypasioną( treść, czyli obrazy, fotografię, treść), niemniej jednak równie ważna jest odpowiednia oprawa graficzna. Aby strona wyróżniała się w gronie innych, musi być rozpoznawalna, mieć dobrą tak zwana typografie. Strony www tak jak kobiety i mężczyźni, gdy posiadają silną osobowość i charakter są rozpoznawalni i zapamiętywani, słabi i przeciętni, nikną w tłumie. Tworzenie stron wiec jest sztuką umiejętnego łączenia składników i scalania ich w interesującą wizualnie ogół, nie jest to łatwe w coraz gęstszym środowisku sieci informacji, dlatego zawodowi projektanci muszą być na bieżąco z branżowymi nowinkami, trendami, sami też budują coraz to ciekawsze programy i oprogramowanie do tworzonych przez siebie stron. Tworzenie stronSzczecin kryje w sobie kilka włożonej pracy i twórczej energii, tzw. potu z czoła programisty.

  Data dodania: 16 07 2010 · szczegóły wpisu »
 • Tworzenie stron Suwałki »

  Przed przystąpieniem do tworzenia strony internetowej dobrze jest zgromadzić odpowiednie materiały (teksty, szatę graficzną, multimedia), utworzyć zamiar witryny - ustalić ile będzie podstron, jakie informacje umieścimy na stronie głównej, jak rozplanujemy materiał itp. Bardzo dobrze jest wykonać katalog, w którym umieścimy wszelkie pliki związane ze stroną - unikniemy wtedy kłopotów z publikacją strony w Internecie. Pamiętamy przy produkowaniu witryny o nazwaniu strony głównej: index.htm (lub index.HTML/XML) - ta strona w przeglądarce internetowej wyświetlana jest jako pierwsza.projektowanie stron Suwałki rozpoczynamy od ustawienia najważniejszych parametrów strony. Poniższy obrazek pokazuje opcje jakie możemy ustawić, korzystając z menu FORMAT - WŁAŚCIWOŚCI I TYTUŁ STRONY. Powinno się szczególną uwagę zwrócić na kodowanie strony, by został ustawiony standard kodowania polskich liter ISO-8859-2.

  Data dodania: 23 08 2010 · szczegóły wpisu »
1 · 2 · następna strona »