Strony związane z hasłem 'tworzenie www':

 • Projektowanie stron Kraków »

  Elabo jest agencją interaktywną, w jej spisie usług znajduje się projektowanie stron www, serwisów produktowych oraz korporacyjnych. Para się także optymalizacją stron www i pozycjonowaniem stron w wyszukiwarkach. Oferuje także utrzymanie stron dla swoich klientów, a ponadto stałą aktualizację i opiekę nad stroną. Elabo to kompleksowa obsługa firm w globalnej sieci. Obszar działalności firmy to przede wszystkim Kraków i małopolska.  

  Data dodania: 25 08 2010 · szczegóły wpisu »
 • Żywiec »

  Potencjalny Klient, próbuje się dowiedzieć, ile potrzebuje pieniędzy, aby ktoś zaprojektował dla niego profesjonalny serwis internetowy jego firmy. Zazwyczaj pojawia się odpowiedź 1/4 ceny samochodu. Tak, to jest bardzo ironiczne, ale czy głupie? Wręcz przeciwnie, dobre! Bowiem nie jest określony typ, marka samochodu, stan, wiek, tak samo jak Klient pytając o projekt strony internetowej nie określił swoich wymagań, nie przedstawił tzw. specyfikacji projektu.

  Data dodania: 24 11 2009 · szczegóły wpisu »
 • Tworzenie stron internetowych WWW – Pozycjonowanie »

  W mojej ofercie znajdą Państwo: Tworzenie stron internetowych WWW, Pozycjonowanie, Szablony, Wizytówki i wiele innych. Moim celem jest wykonanie wszystkiego, co niezbędne, aby strona WWW zaistniała w sieci. - tworzenie stron internetowych - pozycjonowanie

  Data dodania: 05 09 2008 · szczegóły wpisu »
 • Blog o WWW »

  Strona, którą przygotowałem z myślą o prezentacji moich projektów, ale i podzieleniu się moją wiedzą i doświadczeniem na temat grafiki i tworzenia stron. Chciałbym zainteresować czytelników wszelkimi zagadnieniami związanymi z branżą informatyczną.

  Data dodania: 15 08 2010 · szczegóły wpisu »
 • iDobrze.com - blog agencji ID.pl »

  Blog agencji interaktywnej Internet Designers (www.id.pl). Artykuły ekspertów nt. interactive z obszarów: SEO/SEM, Flash & Flex, Php, Webdesign, e-biznes i e-commerce. Wiedza praktyków przelana na bloga. Zapraszamy na iDobrze.com

  Data dodania: 19 02 2010 · szczegóły wpisu »
 • Blog o WWW »

  Blog, którego głównym celem jest promowanie profesjonalnego tworzenia stron i kreatywnego projektowania grafiki. Dzięki mojemu doświadczeniu i poradom całkowicie zmienisz podejście do webdesignu. Zapraszam!

  Data dodania: 16 06 2010 · szczegóły wpisu »
 • Blog grafika »

  Blog, którego głównym celem jest promowanie profesjonalnego projektowania stron i kreatywnego tworzenia grafiki. Dzięki mojemu doświadczeniu i poradom zupełnie zmienisz podejście do webdesignu. Zapraszam!

  Data dodania: 21 05 2010 · szczegóły wpisu »