Strony związane z hasłem 'umowa':

 • Umowa - dokumenty, wzory umówy »

  Przykładowe wzory umów. Pobierz darmowe dokumenty. Przykładowe: Umowa darowizny, Umowa najmu, Umowa pożyczki, Umowa zamiany.

  Data dodania: 24 04 2010 · szczegóły wpisu »
 • Błyskawiczna pożyczka gotówkowa »

  Dane na temat wspólnego rozliczenia, prowadzenia konta czy bonów oszczędnościowych znajdziesz na podanej stronie internetowej. Poza tym zajmujemy się kredytami, sprawdź gdzie najlepiej zgłosić się po najkorzystniejszą pomoc finansową, bez niepotrzebnych formalności i ukrytych kosztów.

  Data dodania: 20 06 2010 · szczegóły wpisu »
 • wypowiedzenie umowy ubezpieczenia oc samochodu »

  U nas dowiesz się między innymi jak wypowiedzieć umowę ubezpieczenia i w jakich przypadkach jest to opłacalne rozwiązanie! W naszym serwisie znajdziesz tez wiele innych przydatnych informacji i możesz skontaktować się z konsultantem.

  Data dodania: 25 08 2010 · szczegóły wpisu »
 • ADOPCJE PUCHATKOWA - adopcje kotów w typie per, exo, mco... »

  ADOPCJE PUCHATKOWA - adopcje kotów w typie per, exo, mco... No i zaczęłyśmy pomagać puchatym czyli długowłosym kotom.. ze szczególnym naciskiem na persy i persopodobne...Puchatek_aamms_8.jpgDlaczego właśnie takie? A dlatego, że one mają trudniej... mają długie futro, płaski pyszczek, zostały przystosowane do życia z człowiekiem i przez człowieka uzależnione od człowieka... Taki kot nie radzi sobie sam z pielęgnacją futra, taki kot ma kłopoty z oczami. Kiedy znajdzie się w schronisku czy zostanie wyrzucony na ulicę albo do lasu, to w krótkim czasie z puchatej kuleczki robi się tragiczne, skołtunione nieszczęście... niejednokrotnie skołtunione czy nawet sfilcowane futerko, powoduje, iż kot zaczyna cierpieć na odparzenia, grzybicę czy podobne, równie przykre problemy ze skórą. Nie mówiąc już o tym, że persy i persopodobne mają większe niż inne koty, kłopoty z nerkami.Życie `na wolności´ jeszcze bardziej te kłopoty pogłębia. Skoro człowiek aż tak uzależnił te koty od siebie, to obowiązkiem człowieka jest im pomóc w nieszczęściu...

  Data dodania: 23 09 2009 · szczegóły wpisu »
 • Kancelaria Radcy Prawnego Bożena Starzewska »

  Kancelaria Radcy Prawnego Bożeny Starzewskiej świadczy pełen zakres obsługi prawnej zarówno dla osób fizycznych jak i podmiotów gospodarczych. Zdobyta wiedza i doświadczenie oraz zaangażowanie wkładane w realizację powierzonych spraw, a także rzetelne i indywidualne podejście do każdego zleconego problemu, z całą pewnością zadowoli najbardziej wymagających klientów.
  Prowadzimy sprawy z zakresu: prawa cywilnego, prawa gospodarczego, prawa handlowego – prawa spółek, prawa zamówień publicznych – przetargów publicznych, prawa rodzinnego, pracy i ubezpieczeń społecznych, postępowań odszkodowawczych
  W celu poznania szczegółowej oferty i zakresu działań naszej kancelarii zapraszamy do zapoznania się z ofertą znajdującą się na stronie internetowej, lub kontakt z kancelarią. Tel. 691303025.
  Niniejszy wpis ma charakter informacyjne, i nie stanowi reklamy.

  Data dodania: 13 03 2015 · szczegóły wpisu »
 • Reklama w wyszukiwarkach »

  Oferta firmy oferującej efektywne pozycjonowanie stron internetowych w wyszukiwarkach. Stosujemy tylko bezpieczne i skuteczne metody pozycjonowania. Sprawdź aktualne promocje na reklamę w wyszukiwarkach.

  Data dodania: 03 08 2010 · szczegóły wpisu »
 • list przewozowy »

  DGSA Serwis zajmuje się doradztwem w zakresie przewozu drogowego towarów niebezpiecznych (ADR)

  Data dodania: 10 08 2009 · szczegóły wpisu »
 • Ubezpieczenia OC »

  Najlepsze i najtańsze ubezpieczenia komunikacyjne OC, AC, NNW w renomowanych towarzystwach ubezpieczeniowych. Atrakcyjne kredyty samochodowe. Do pobrania wzór umowy kupna-sprzedaży samochodu oraz formularze PCC-3 i PCC-3A

  Data dodania: 15 08 2009 · szczegóły wpisu »
 • Kredyt refinansowy »

  Zaciągnięcie kredytu ciągnie za sobą wiele konsekwencji z tego powodu należy mocno się zastanowić przed postawieniem podpisu na umowie u niesprawdzonego partnera finansowego. Duża liczba usług kredytowych łatwo dostępnych na rynku powoduje, że ciężko wybrać najlepszą, dlatego założyliśmy polecany serwis.

  Data dodania: 13 06 2010 · szczegóły wpisu »
 • Podatki »

  Procek.com.pl to nowatorski serwis biznesowy dla ambitnych osób. Na łamach witryny poruszane są zagadnienia związane przede wszystkim z finansami - dofinansowania, podatki, kredyty, pożyczki oraz wiele innych. Niebanalne artykuły mają na celu przybliżyć czytelnikom wiele zagadnień związanych z polską gospodarką finansową.

  Data dodania: 27 06 2010 · szczegóły wpisu »