Strony związane z hasłem 'unijne dotacje':

 • Wniosek o dofinansowanie »

  Założenie lub przystąpienie do spółdzielni socjalnej, nieprowadzeniu działalności gospodarczej w okresie 12 miesięcy przed dniem złożenia wniosku, wykorzystaniu przyznanych środków zgodnie z przeznaczeniem, niepodejmowaniu zatrudnienia w okresie 12 miesięcy po dniu rozpoczęcia prowadzenia działalności gospodarczej, rezygnacji z możliwości zawieszenia prowadzenia działalności

  Data dodania: 25 08 2010 · szczegóły wpisu »
 • Dofinansowania europejskie »

  Dotacje Polska od nas dowiesz się jak realizować projekty unijne, pozyskać dofinansowanie wykorzystując do tego celu Fundusze europejskie strukturalne dla firm EFS. Wskazujemy jak wypełnić wniosek o dofinansowanie z funduszy UE dowiesz się jak wygląda pozyskiwanie dotacji.

  Data dodania: 15 08 2010 · szczegóły wpisu »
 • DGE Bruxelles Bielsko-Biała | Dotacje unijne, fundusze unijne, strategie rozwoju lokalnego »

  DGE Bruxelles Bielsko-Biała | Dotacje unijne, fundusze unijne,strategie rozwoju lokalnego - .Dla samorządów przygotowujemy strategie rozwoju lokalnego. Polskie przedsiębiorstwa, samorządy lokalne i inne instytucje sektora publicznego po włączeniu Polski do struktur unijnych stanęły przed dylematem, który nie polegał na tym "czy" i "dlaczego" powinniśmy korzystać z dotacji z unijnych funduszy, ale "jak" i "co" powinniśmy robić, by pomoc taką wykorzystać najefektywniej.

  Data dodania: 18 11 2009 · szczegóły wpisu »