Strony związane z hasłem 'unijne fundusze':

 • Wniosek o dofinansowanie »

  Założenie lub przystąpienie do spółdzielni socjalnej, nieprowadzeniu działalności gospodarczej w okresie 12 miesięcy przed dniem złożenia wniosku, wykorzystaniu przyznanych środków zgodnie z przeznaczeniem, niepodejmowaniu zatrudnienia w okresie 12 miesięcy po dniu rozpoczęcia prowadzenia działalności gospodarczej, rezygnacji z możliwości zawieszenia prowadzenia działalności

  Data dodania: 25 08 2010 · szczegóły wpisu »
 • Dofinansowania europejskie »

  Dotacje Polska od nas dowiesz się jak realizować projekty unijne, pozyskać dofinansowanie wykorzystując do tego celu Fundusze europejskie strukturalne dla firm EFS. Wskazujemy jak wypełnić wniosek o dofinansowanie z funduszy UE dowiesz się jak wygląda pozyskiwanie dotacji.

  Data dodania: 15 08 2010 · szczegóły wpisu »
 • Dotacje »

  Dotacje unijne - fundusze strukturalne dla firm, doradztwo, jak wypełnić wniosek o dotacje ue, programy unijne. Szansa na rozwój firmy oraz regionu, wnioski unijne.

  Data dodania: 30 10 2008 · szczegóły wpisu »
 • DGE Bruxelles Bielsko-Biała | Dotacje unijne, fundusze unijne, strategie rozwoju lokalnego »

  DGE Bruxelles Bielsko-Biała | Dotacje unijne, fundusze unijne,strategie rozwoju lokalnego - .Dla samorządów przygotowujemy strategie rozwoju lokalnego. Polskie przedsiębiorstwa, samorządy lokalne i inne instytucje sektora publicznego po włączeniu Polski do struktur unijnych stanęły przed dylematem, który nie polegał na tym "czy" i "dlaczego" powinniśmy korzystać z dotacji z unijnych funduszy, ale "jak" i "co" powinniśmy robić, by pomoc taką wykorzystać najefektywniej.

  Data dodania: 18 11 2009 · szczegóły wpisu »
 • PARP »

  Misją Polskiej Agencji Rozwoju Przedsiębiorczości jest działanie na rzecz rozwoju gospodarczego i społecznego Polski. Celem działania PARP jest wspieranie przedsiębiorczości poprzez realizację działań, mających na celu wykorzystanie innowacyjnych rozwiązań przez przedsiębiorców, rozwój zasobów ludzkich, ekspansji na rynki zagraniczne, rozwój regionalny. Jego osiągnięcie przyczyni się do poprawy pozycji konkurencyjnej polskiej gospodarki zarówno na rynkach Unii Europejskiej, jak i światowym. PARP jest agencją rządową działającą na mocy ustawy z dnia 9 listopada 2000 r., która określa zakres zadań do realizacji, organy nadzoru, zasady tworzenia rocznych planów działania oraz sprawozdawczości z ich realizacji.

  Data dodania: 20 08 2010 · szczegóły wpisu »