Strony związane z hasłem 'uzdatnianie wody':

 • Woda w domu »

  Najlepszym rozwiązaniem filtracyjnym stosowanych w domowych kuchniach jest odwrócona osmoza określana również jako system osmotyczny. Filtry osmotyczne potrafią uzdatnić wodę do niemal krystalicznej czystości.

  Data dodania: 05 09 2008 · szczegóły wpisu »
 • AKRA - magnetyczne uzdatnianie wody, magnetyzery »

  Akra Sp. z o.o. koncentruje swoją działalność na oszczędności paliw, energii i ochronie środowiska. Zajmujemy się magnetycznym uzdatnianiem wody. Nasze magnetyzery Ecomag® skutecznie rozpuszczają w instalacjach osady z kamienia kotłowego oraz osady korozyjne. Dzięki nim uzyskuje się znaczne oszczędności przy podgrzewaniu i tłoczeniu wody. Zapobiegają też rozwojowi bakterii typu Legionella w bateriach, urządzeniach SPA, nawet w instalacjach z tworzywa. Zastępują czyszczenie chemiczne. Firma Akra Sp. z o. o. jest liderem na rynku magnetycznego uzdatniania wody. Badania przeprowadzone przez COB-RTI Instal potwierdziły, że magnetyzery Ecomag® rozpuszczają osady w starych instalacjach, a nowe chronią przed zarastaniem. Brak kamienia umożliwia podgrzewanie i tłoczenie wody bez strat energii. Posiadamy atest Państwowego Zakładu Higieny, który pozwala nam montować nasze urządzenia na instalacjach wody przeznaczonej do spożycia, technologicznej i kotłowej. Magnetyzery Ecomag® zdobyły medale na międzynarodowych wystawach wynalazków oraz są chronione patentem polskim, europejskim i USA. Informacje o magnetyzerach do paliw umieszczone są na naszej stronie internetowej www.akra.pl Warto zwrócić także uwagę, że magnetyzery Ecomag® są bezpieczne ze względu na brak kontaktu z wodą i paliwami. Ogromnym plusem naszych urządzeń jest łatwy montaż bez przecinania instalacji i dodatkowych prac montażowych. Zapraszamy do oszczędzania!

  Data dodania: 23 11 2009 · szczegóły wpisu »
 • Cintropur NW 62 »

  Urządzenia filtracyjne stanowią w chwili obecnej podstawowy element wyposażenia niemal każdego domu. Zarówno odwrócona osmoza, jak i filtry mechaniczne Cintropur osiągnęły cenę umożliwiającą ich zakup przez przeciętnego domownika.

  Data dodania: 10 09 2008 · szczegóły wpisu »
 • Filtry do wody »

  System odwróconej osmozy to obecnie najlepiej sprzedające się rozwiązanie filtracyjne wykorzystywane w gospodarstwach domowych. W dodatku odwrócona osmoza jest coraz częściej instalowana w biurach.

  Data dodania: 13 11 2008 · szczegóły wpisu »
 • Filtry do wody sklep »

  Dobry sklep internetowy z filtrami do wody to nie tylko niskie wysoka jakość sprzedawanych produktów, ale również atrakcyjne warunki cenowe oraz dogodne formy płatności.

  Data dodania: 20 08 2008 · szczegóły wpisu »
 • Cintropur NW 62 »

  Mechaniczne filtry do wody Cintropur mogą być wykorzystywane zarówno jako pojedyncze urządzenia filtracyjne jak i jako filtry wstępne przy bardziej zaawansowanych rozwiązaniach.

  Data dodania: 13 11 2008 · szczegóły wpisu »
 • Filtracja wody »

  Najprostsze filtry do wody można zakupić za kilkadziesiąt złotych i tym samym zagwarantować sobie wodę znacznie lepszej jakości niż woda całkowicie nieuzdatniona.

  Data dodania: 21 08 2008 · szczegóły wpisu »
 • Filtry mechaniczne Cintropur »

  Przy szeregowym połączeniu filtrów do wody Cintropur większe zanieczyszczenia blokowane są na wkładzie filtracyjnym Cintropur 50 mikronów, zaś drobniejsze na wkładzie do filtrów Cintropur 10 mikronów.

  Data dodania: 03 09 2008 · szczegóły wpisu »
 • Uzdatnianie wody. Filtry do wody. Sklep. »

  Uzdatnianie wody.Filtry do wody.Oferta filtrów, urządzeń oraz złóż, odżelaziacze, zmiękczacze. Profesjonalne uzdatnianie wody, Sklep internetowy. Automatyczne stacje uzdatniania wody. Potocznie nazywane filtry do wody to technologie oparte na profesjonalnych złożach oczyszczających wodę .

  Data dodania: 07 06 2010 · szczegóły wpisu »
 • Zbiorniki hydroforowe zwykłe »

  Hydrofory są podstawowymi składnikami instalacji hydraulicznych oraz ogromnie istotnymi elementami stacji uzdatniających wodę.

  Data dodania: 21 08 2008 · szczegóły wpisu »
 • Czysta woda w domu »

  Najlepszym rozwiązaniem filtracyjnym stosowanych w domowych kuchniach jest odwrócona osmoza określana również jako system osmotyczny. Filtry osmotyczne potrafią uzdatnić wodę do niemal krystalicznej czystości.

  Data dodania: 06 09 2008 · szczegóły wpisu »
 • Oczyszczanie wody i nie tylko »

  Na rynku dostępne są filtry do wody różnej wielkości i wydajności. Urządzenia filtrujące dużej wydajności do podłączania na początku instalacji stosuje się w domach, w których mieszkają więcej niż cztery chłopcy i dziewczęta i zużywa się dużo wody. Filtry narurowe dużej wydajności. Montowane w dużej liczbie przypadków na początku instalacji, zazwyczaj w mieszkaniach i domach dla nie więcej niż czterech osób.

  Data dodania: 06 03 2010 · szczegóły wpisu »
 • IKS Solino - sól, sól kuchenna, sól spożywcza, sól przemysłowa, uzdatnianie wody, zmiękczanie wody, solaqua »

  IKS Solino - Nasza działalność skupia się na wydobyciu solanki oraz konfekcjonowaniu soli. Sól to podstawowy składnik wszystkich naszych produktów. W naszej ofercie znajdziecie Państwo takie produkty jak sól, sól spożywcza, sól kuchenna, tabletki solne wspomagające uzdatnienie wody oraz zmiękczanie wody Zapraszamy do odwiedzin strony www.solino.pl

  Data dodania: 14 07 2010 · szczegóły wpisu »