Strony związane z hasłem 'wdrożenia':

 • Iso 9001 »

  Certyfikat ISO 9001, w dzisiejszych czasach zdobył niezwykłą, międzynarodową rangę. Dzięki znaczeniu jaki ma, większość firm podjęło próbę wcielenia go na swoją siłę, jednak bezwzględne normy, dla niektórych były zbyt trudne. Wychodząc naprzeciw oczekiwaniu przedsiębiorstw, stworzyliśmy firmę, która współdziałając z kontrahentami ułatwia wdrażanie trybów, ulepsza zarządzanie jakością, dokształca pracowników. Naszym celem jest integracja twoich działań, żeby nie burzyły funkcjonowania firmy, ale także wdrażały głębokie zmiany, dowodząc do ostatecznego sukcesu, którym jest certyfikat ISO 9001. Jego otrzymanie to zarówno prestiż, ale i poprawa działania firmy. Wprowadzenie systemu zarządzania jakością pomoże ci zdobyć renomę w Polsce, ale także na świecie. Pamiętaj, że obecnie klienci, niezwykle krytyczni podchodzą do kwestii reklamy i marketingu, toteż certyfikat ISO 9001 jest jednym z zaledwie kilku światowych odznaczeń prestiżu i jakości. Skorzystaj z naszego doświadczenia, które nabraliśmy w czasie certyfikowaniu firm i przedsiębiorstw z kilkunastu krajów z ostanich 30 lat działania w Europie.

  Data dodania: 18 08 2010 · szczegóły wpisu »
 • LMM Solutions - Automatyzacja i Zarządzanie Procesami Biznesowymi (BPM) w firmie dzięki TaksCentre. »

  LMM Solutions - Automatyzacja i zarządzanie procesami biznesowymi w firmie. Automatyzacja procesów dzięki TaskCentre - produktu Orbis Software. Serdecznie zapraszamy do skorzystania z naszych rozwiązań lub pogłębienia swojej wiedzy z zakresu BPM, pozyskania najświeższych informacji rynkowych dotyczących obszaru zintegrowanych rozwiązań do zarządzania procesami biznesowymi.

  Data dodania: 24 08 2010 · szczegóły wpisu »
 • RAKSSQL oprogramowanie dla firm, Raks SQL, Śląskie, Rybnik »

  RAKSSQL: oprogramowanie biznesowe dla sektora małych i średnich przedsiębiorstw (MSP). Ofertę handlową tworzy oprogramowanie dostosowane (funkcjonalnie i kosztowo) do każdego etapu rozwoju firmy. Program do prowadzenia Biur Rachunkowych, Małych lub Średnich Firm, Mikro Przedsiębiorstw

  Data dodania: 17 06 2009 · szczegóły wpisu »
 • Pozycjonowanie w Google »

  System CMS TYPO3, profesjonalne opracowanie i wdrożenie serwisów internetowych, sklepów internetowych i rozwiązań dedykowanych.

  Data dodania: 08 05 2010 · szczegóły wpisu »
 • BST - wsparcie informatyczne Bielsko-Biała »

  BST autoryzowany Partner Soneta, jest firmą zajmującą się obsługą informatyczną firm, wdrożeniami oprogramowania ENOVA. Mamy wieloletnie doświadczenie w instalacji i dopasowaniu do wymogów klienta oprogramowania firmy Soneta w regionie Podbeskidzia. Nasza firma wdraża, rozbudowuje, konserwuje i prowadzi szkolenia związane z oprogramowaniem enova firmy Soneta. Oferujemy nie tylko oprogramowanie i sprzęt komputerowy, ale również stałą współpracę polegającą na opiece technicznej i merytorycznej nad wdrażanym systemem, prowadzeniu szkoleń dla pracowników oraz dostosowywaniu systemu do indywidualnych potrzeb klienta.Nasza oferta to:- instalacja i konfiguracja enova- tworzenie sklepów internetowych dla hurtowni- support dla oprogramowania ERP- serwis programu CDN- administracja siecią komputerową i sprzętem

  Data dodania: 29 06 2010 · szczegóły wpisu »
 • Audax Sp. z o.o. - serwis, oprogramowanie, urządzenia fiskalne, komputery, peryferia - Informacje »

  Wdrażamy systemy informatyczne oraz zajmujemy się outsourcingiem IT. Prowadzimy szkolenia i kursy w zakresie obsługi oprogramowania. Dostarczamy i serwisujemy urządzenia fiskalne oraz sprzęt komputerowy. Projektujemy i wykonujemy sieci strukturalne oraz sieci radiowe WLAN, hosting oraz strony WWW. Wdrażamy BIP oraz Serwisy Internetowe dla jednostek samorządowych i placówek edukacyjnych.

  Data dodania: 05 02 2009 · szczegóły wpisu »