Strony związane z hasłem 'wentylacja':

 • Klimatyzacja »

  Głównym obszarem działań, naszej dynamicznie rozwijające się firmy jest dostarczanie, montaż, serwis oraz nadzór systemów klimatyzacji. Oferowana przez nas klimatyzacja świetnie sprawdza się zarówno w pojedynczych pomieszczeniach, jak i w kilku czy kilkudziesięciu pomieszczeniach w układzie centralnym. Instalujemy klimatyzatory tylko sprawdzonych producentów. W naszej ofercie znajdują się urządzenia firmy LG, klimatyzatory Gree, klimatyzatory Sinclair oraz wielu innych czołowych firm. Decydując się na nasze usługi masz pewność, że otrzymasz nie tylko najlepszy sprzęt, ale także fachową poradę i pomoc. Zapraszamy do zapoznania się ze szczegółami naszej oferty!

  Data dodania: 07 05 2010 · szczegóły wpisu »
 • kominy Kraków »

  Zajmujemy się nowoczesnymi rozwiązaniami w zakresie techniki kominowej. Nasza propozycja handlowa skierowana jest zarówno do kontrahentów prywatnych, firm/działalności jednoosobowych/przedsiębiorstw instalacyjnych i budowlanych, jak również spółdzielni oraz wspólnot mieszkaniowych. Przy tym wszystkim zainteresowanym oferujemy szeroki zakres usług remontowo - montażowych związanych z modernizacją i wykonawstwem instalacji wentylacyjnych i spalinowych. A więc nasza oferta to nie tylko kominy, kominki i systemy kominowe, ale również wentylacja klimatyzacja. Zapraszamy serdecznie!

  Data dodania: 06 03 2010 · szczegóły wpisu »
 • Serwis Klimatyzacji »

  Głównym obszarem działań, naszej dynamicznie rozwijające się firmy jest dostarczanie, montaż, naprawa oraz nadzór systemów klimatyzacji. Oferowana przez nas klimatyzacja świetnie sprawdza się zarówno w pojedynczych pomieszczeniach, jak i w kilku czy kilkudziesięciu pomieszczeniach w układzie centralnym. Instalujemy klimatyzatory tylko sprawdzonych producentów. W naszej ofercie znajdują się urządzenia firmy LG, klimatyzatory Gree, klimatyzatory Sinclair oraz wielu innych czołowych firm. Decydując się na nasze usługi masz pewność, że otrzymasz nie tylko najlepszy sprzęt, ale także fachową poradę i pomoc. Zapraszamy do zapoznania się ze szczegółami naszej oferty!

  Data dodania: 18 05 2010 · szczegóły wpisu »
 • Eurowent instalacje Wielkopolska - wentylacja wielkopolska, wentylatory wielkopolska, centrale wentylacyjne wielkopolska, przewody wentylacyjne wielkopolska, kanały prostokątne wielkopolska »

  Eurowent wykonuje instalacje wentylacji w Wielkopolsce, posiada w asortymencie wentylatory, centrale wentylacyjne, przewody wentylacyjne, kanały prostokątne.

  Data dodania: 30 10 2008 · szczegóły wpisu »
 • systemy kominowe »

  Zajmujemy się nowoczesnymi rozwiązaniami w zakresie technologii kominowej. Nasza propozycja handlowa skierowana jest zarówno do klientów prywatnych, firm/działalności jednoosobowych/przedsiębiorstw instalacyjnych i budowlanych, jak również spółdzielni, a dodatkowo wspólnot mieszkaniowych. Dodatkowo wszystkim zainteresowanym oferujemy szeroki zakres usług remontowo - montażowych związanych z modernizacją i wykonawstwem instalacji wentylacyjnych i spalinowych. A zatem nasza oferta to nie tylko kominy, kominki i systemy kominowe, ale także wentylacja klimatyzacja. Zapraszamy serdecznie!

  Data dodania: 07 03 2010 · szczegóły wpisu »
 • systemy kominowe »

  Przedsiębiorstwo Handlowo Usługowe OPTIMAL powstało w 1995 roku. Głównym motywem powstania naszej firmy były coraz powszechniejsze problemy związane z odprowadzaniem spalin i wentylacją pomieszczeń. Dzięki kilkunastoletniej obecności na rynku nabyliśmy niezbędne doświadczenie oraz wiedzę, dzięki którym możemy w sposób skuteczny stawiać czoła wszelkim trudnościom związanym z kominami. Na naszej stronie internetowej znajdą Państwo szczegółowe informacje na temat naszej działalności i oferty. Znajdują się tam przykładowe działy: systemy kominowe, kominki, wkłady kominowe, kominy, remonty kominów, ale również wentylacja (w tym wentylacja mechaniczna), a oprócz tego klimatyzacja.

  Data dodania: 08 03 2010 · szczegóły wpisu »
 • klimatyzacja wrocław »

  Branża budownicza jest sektorem w który we wszystkich czasach jest wymagany fantastycznie mocno. Zarówno wielkie korporacje jak również niezbyt duże firmy potrzebują usług firm/działalności jednoosobowych/przedsiębiorstw z sektora budowniczego. Nie zależnie od tego czy budowana jest wielka autostrada czy wyłącznie stawiana jest ścianka działowa, w biurze niewielkiej korporacji, w każdej sytuacji zwracamy się do osób specjalizujących się w danym działaniu. Na rynku odkryć można kilka korporacji z których każda ma biegłość w pewnej dziedzinie. Naturalnym jest, że zawsze zwrócić się trzeba do tej, która na danej rzeczy zna się najlepiej. I tak wyróżnić można firmy specjalizujące się w typowych pracach budowlanych oraz dodatkowo te które parają się wykończeniami. Wykańczanie wnętrz, a ponadto ich wyposażanie jest domeną która dzieli się na kilka sektorów. Bardzo powszechna dziś klimatyzacja wrocław, stała się jednym z takich w tym momencie sektorów. Klimatyzowane pomieszczenia są nie są już jedynie luksusem. Coraz w znaczącej liczbie sytuacji istnieją pewne wymogi, która nakazują montaż klimatyzacji w miejscach w których nie była dotąd spotykana. Coraz liczniejsze nakazy jakie stawia przed nami Wy czy unia europejska w większości wypadków są powodem rozwoju firm/spółek/korporacji budowlanych, które dzięki tym wymogą posiadają szansę na dodatkowe zamówienia.

  Data dodania: 06 03 2010 · szczegóły wpisu »
 • kominy Kraków »

  Trudnimy się nowoczesnymi rozwiązaniami w zakresie technologii kominowej. Nasza propozycja handlowa skierowana jest zarówno do klientów indywidualnych, firm instalacyjnych i budowlanych, jak również spółdzielni, a ponadto wspólnot mieszkaniowych. Prócz tego wszystkim zainteresowanym oferujemy szeroki zakres usług remontowo - montażowych związanych z modernizacją i wykonawstwem instalacji wentylacyjnych i spalinowych. A więc nasza oferta to nie tylko kominy, kominki i systemy kominowe, ale także wentylacja klimatyzacja. Zapraszamy serdecznie!

  Data dodania: 06 03 2010 · szczegóły wpisu »
 • nocleg sudety »

  Kiedy wreszcie nadchodzi upragniony czas odpoczynku, liczne grupy turystów wyruszają na spotkanie z przygodą. Istnieje wiele sposobów spędzenia tego czasu. Jedni wybiorą długie godziny wylegiwania się na gorącym piasku Tunezji, inni natomiast przemierzać będą tajemnicze uliczki Wenecji w poszukiwaniu zagadek przeszłości. Znacznie ciekawsza jest trzecia grupa turystów. Ich misją podróży są odległe górskie szczyty. Zdobywanie kolejnych wzniesień jest tym na co czekali od bardzo dawna. Chęć przeżycia przygody jest na tyle silna, że wielu z nich podejmie morderczy wysiłek, by podnieść poziom adrenaliny we krwi. Górskie podróże są niebywale ciekawym oraz dodatkowo ekscytującym wyjściem kwestii spędzenia urlopu. Kontakt z naturą i ogromna cyfra emocji jakie towarzyszą górskim wyprawą jest nieporównywalna z każdą inną formą spędzenia wolnego czasu. Jest to powodem rosnącego zainteresowania górami oraz turystyką wysokogórską. Cyfra przewodników górski rośnie z roku na rok. Jest to dowodem na to, że rośnie również zainteresowanie górami. Fakt ten już dawno zauważony został przez branżę turystyczną. Wraz ze wzrostem popularności regionów górskich, rośnie też poziom infrastruktury. Coraz dużo lepiej wyposażone hotele, a oprócz tego pensjonaty sprawiają, że noclegi w sudetach na 100% zadowolą nawet najbardziej wybrednych turystów.

  Data dodania: 16 02 2010 · szczegóły wpisu »
 • Podstawy projektowania dobrej wentylacji »

  Niezbędne podstawy jakimi powinno kierować się przy projektowaniu dobrej klimatyzacji wentylatorów oraz urządzeń klimatyzacyjnych. serwis podaje konkretne informacje o zasadach, które powinien posiadać każdy mający styczność z wentylacją mechaniczną lub klimatyzacją.

  Data dodania: 15 11 2009 · szczegóły wpisu »
 • Klimatyzacja Opole »

  Klimatyzacja i wentylacja. Sprzedaż, montaż i serwis. Klimatyzacja - oferujemy klimatyzatory wysokiej jakości w atrakcyjnych cenach.

  Data dodania: 10 11 2008 · szczegóły wpisu »
 • kominy Kraków »

  Trudnimy się nowoczesnymi rozwiązaniami w zakresie techniki kominowej. Nasza propozycja handlowa skierowana jest zarówno do nabywców prywatnych, spółek instalacyjnych i budowlanych, jak i spółdzielni oraz dodatkowo wspólnot mieszkaniowych. Ponadto wszystkim zainteresowanym oferujemy szeroki zakres usług remontowo - montażowych związanych z modernizacją i wykonawstwem instalacji wentylacyjnych i spalinowych. A zatem nasza propozycja to nie tylko kominy, kominki i systemy kominowe, ale również wentylacja klimatyzacja. Zapraszamy serdecznie!

  Data dodania: 07 03 2010 · szczegóły wpisu »
 • Wentylacja kuchni »

  KATOWICE Wentylacja Klimatyzacja wentylator wentylatory rury wentylacyjne kanały wentylacyjne kratki wentylacyjne nawiewniki systemy wentylacyjne wentylatory montaż sprzedaż

  Data dodania: 06 05 2010 · szczegóły wpisu »
 • Najpopularniejsze urządzenia klimatyzacyjne mające zastosowanie w instalacjach klimatyzacji »

  Trochę wiadomości na temat elementów klimatyzacji wykorzystywanych w wentylacji. Konstrukcja urządzeń wentylacyjnych, kryteria doboru i przydatne wiadomości w zakresie urządzeń klimatyzacyjnych. Przedstawienie elementów klimatyzacji kilku producentów występujących na polskim rynku.

  Data dodania: 15 04 2010 · szczegóły wpisu »
 • PPH REKTUR (klimatyzacja, wentylacja, alarmy, CCTV) »

  Firma REKTUR oferuje sprzedaż i instalację: wentylacji i klimatyzacji oraz systemów alarmowych i systemów CCTV. Posiadamy wszelkie stosowne zezwolenia i koncesje. Oferujemy kosztorysowanie obiektów z możliwością negocjacji cen. Doświadczenie od 1991 roku. Zapraszamy!

  Data dodania: 30 05 2009 · szczegóły wpisu »
 • klimatyzacja wrocław »

  klimatglogow.pl - klimatyzacja, wentylacja, chłodnictwo, wentylatory, klimatyzatory

  Data dodania: 17 06 2010 · szczegóły wpisu »