Strony związane z hasłem 'windykacja':

1 · 2 · następna strona »
 • Kronn Prawo i Windykacja »

  Spółka nasza funkcjonuje na rynku nieprzerwanie od stycznia 2002 r. Od początku swej działalności skupieni jesteśmu na obsłudze rynku windykacyjnego oraz prowadzimy bardzo szeroką akcję skupywania z rynku oferowanych do sprzedaży wierzytelności i to zarówno pakietów o znacznej wartości przy dużym rozdrobnieniu podmiotów jak i spraw pojedynczych.

  Stopniowy rozwój firmy, poparty zdobywanym doświadczeniem oraz wiedzą doprowadził do dokładania kolejnych cegiełek do naszej oferty. Spółka oferuje obecnie kompleksową prawną obsługę podmiotów gospodarczych, świadczy usługi w zakresie doradztwa gospodarczego oraz kapitałowego.

  Nasza wieloletnia praktyka w realizowanych zadaniach, profesjonalizm i etyka pracy przekładają się na jakość obsługi świadczonej dla naszych klientów, a co za tym idzie rozwój i wzrost wartości naszej firmy.

  Data dodania: 22 10 2015 · szczegóły wpisu »
 • KANCELARIA PRAWNA »

  Data dodania: 02 08 2010 · szczegóły wpisu »
 • prawnik opole »

  Kancelaria prawnaprawnicza w Opolu. Obsługa w zakresie prowadzonej przez Klienta działalności gospodarczej. Opinie prawne, projekty umów oraz negocjowanie i konsultowanie przedstawionych do analizy kontraktów, stała i kompleksowa obsługa prawna podmiotów gospodarczych.

  Data dodania: 16 02 2010 · szczegóły wpisu »
 • ADWOKAT - RADCA PRAWNY »

  KANCELARIA PRAWNA POZNAŃ. Obsługa prawna przedsiębiorstw, zakładanie spółek, spory sądowe, windykacja ADWOKAT POZNAŃ - RADCA PRAWNY POZNAŃ - KANCELARIA RADCÓW PRAWNYCH

  Data dodania: 24 08 2010 · szczegóły wpisu »
 • Windykacja i obrót wierzytelnościami skup sprzedaż kompensaty wierzytelności »

  Kompendium wiedzy na temat windykacji i obrotu wierzytelnościami. Windykacja długów, postępowania sądowe oraz tytuły egzekucyjne. Zajmujemy się skupem, sprzedażą długów. Na stronie znajdziesz unikalne kalkulatory oraz programy wspomagające windykację.

  Data dodania: 27 04 2008 · szczegóły wpisu »
 • KANCELARIA RADCÓW PRAWNYCH »

  KANCELARIA PRAWNA POZNAŃ. Obsługa prawna przedsiębiorstw, zakładanie spółek, spory sądowe, windykacja ADWOKAT POZNAŃ - RADCA PRAWNY POZNAŃ - KANCELARIA RADCÓW PRAWNYCH

  Data dodania: 06 08 2010 · szczegóły wpisu »
 • KANCELARIA ADWOKACKA Krakowiński amp;#038; Krakowińska »

  KANCELARIA ADWOKACKA Krakowiński amp;#038; Krakowińska - porady prawne w całym zakresie, pomoc prawna i doradztwo prawne na najwyższym poziomie, obsługa prawna zarówno firm jak i osób fizycznych, odszkodowania - cywilne, karne, gospodarcze, rodzinne. Sprawy rozwodowe. Porady z zakresu prawa pracy, kompleksowa obsługa prawna dla osób prywatnych i firm - Łódź. Zapraszamy

  Data dodania: 24 06 2010 · szczegóły wpisu »
 • KANCELARIA RADCÓW PRAWNYCH »

  KANCELARIA PRAWNA POZNAŃ. Obsługa prawna przedsiębiorstw, zakładanie spółek, spory sądowe, windykacja ADWOKAT POZNAŃ - RADCA PRAWNY POZNAŃ - KANCELARIA RADCÓW PRAWNYCH

  Data dodania: 18 07 2010 · szczegóły wpisu »
 • Kancelaria Prawna Gawrzewski - windykacja należności »

  Kancelaria Prawna Gawrzewski jest przygotowana do świadczenia kompleksowej obsługi prawnej przedsiębiorstw. Wspieramy naszych zleceniodawców w tworzeniu przedsiębiorstw i ich rozwijaniu, a naszym celem jest szukanie najkorzystniejszych rozwiązań prawnych. Oferujemy bez zaliczkową windykację należności. Nie pobieramy zaliczek z tytułu przyjęcia sprawy i jej prowadzenia, do czasu kiedy nasze działania nie przyniosą efektów w postaci wpływu wyegzekwowanych należności.

  Data dodania: 16 07 2010 · szczegóły wpisu »
 • Windykacja wrocław »

  Najlepsze biura prawne w bardzo szybki sposób załatwią wszelkie sprawy powiązane z postępowaniem windykacyjnym. Dopóki sprawa dotrze do sądu prawnicy usiłują sprawić, by windykacja Wrocław finalizowała się w sposób polubowny. Fachowi prawnicy dysponują sporo kwalifikacji, które dopomagają w prowadzeniu dysput z dłużnikami. Takie negocjacje są znamienne, albowiem wprawnie przeprowadzone zdołają doprowadzić do zakończenia sprawy i odebrania należnych kwot. Jeśliby jednakże metody przesądowe nie pomogą, to prawnicy Wrocław zwracają postępowanie do sądu. W takim przypadku osiągnięty nakaz prawny staje się podstawą do egzekwowania swoich praw. Jeżeli więc pragniemy, iżby windykacja należności Wrocław przebiegła zwinnie i łatwo, to warto rozejrzeć się za pewnym oraz wypróbowanym biurem prawnym. Doświadczenie które zdobywa się w przeprowadzaniu spraw windykacyjnych jest bowiem nader szanowane. Dzięki niemu wiele firm odzyskało nuże swe pieniądze.

  Data dodania: 08 07 2010 · szczegóły wpisu »
 • Kancelaria windykacyjna Statima »

  Kancelaria quot;Statimaquot; zajmuje się odzyskiwaniem należności, pomocą prawną, a ponadto wszelkimi usługami prawnymi. Nasza siedziba mieści się w Katowichach przy ul. Warszawskiej. Celem naszej działaności jest zapewnienie płynności finansowej Twojej firmy. Nasze motto firmowe brzmi quot; Skuteczna Windykacja i Pomoc Prawna dla Biznesuquot;. Zapraszamy wszystkich zainteresowanych na naszą stronę internetową.

  Data dodania: 28 05 2010 · szczegóły wpisu »
 • Windykacja i pomoc prawna z Kancelarią Ab ovo »

  Windykacja, czyli dochodzenie należności od dłużników to podstawowa usługa Kancelarii Ab ovo, która świadczy również pomoc w zakresie: tworzenia i opiniowania umów, przygotowywania pism prawnych, doradztwa prawno-finansowego, czy też zastępstwa procesoweg

  Data dodania: 01 11 2008 · szczegóły wpisu »
 • Kancelaria Radcy Prawnego Bożena Starzewska »

  Kancelaria Radcy Prawnego Bożeny Starzewskiej świadczy pełen zakres obsługi prawnej zarówno dla osób fizycznych jak i podmiotów gospodarczych. Zdobyta wiedza i doświadczenie oraz zaangażowanie wkładane w realizację powierzonych spraw, a także rzetelne i indywidualne podejście do każdego zleconego problemu, z całą pewnością zadowoli najbardziej wymagających klientów.
  Prowadzimy sprawy z zakresu: prawa cywilnego, prawa gospodarczego, prawa handlowego – prawa spółek, prawa zamówień publicznych – przetargów publicznych, prawa rodzinnego, pracy i ubezpieczeń społecznych, postępowań odszkodowawczych
  W celu poznania szczegółowej oferty i zakresu działań naszej kancelarii zapraszamy do zapoznania się z ofertą znajdującą się na stronie internetowej, lub kontakt z kancelarią. Tel. 691303025.
  Niniejszy wpis ma charakter informacyjne, i nie stanowi reklamy.

  Data dodania: 13 03 2015 · szczegóły wpisu »
 • Windykacja należności »

  Kancelaria prawna Aksson zaprasza serdecznie do współpracy. Niestety czasami w procesie inwestycyjnym albo budowlanym dochodzi do sytuacji sporu między inwestorem a wykonawcą o wysokość wynagrodzenia. Czynniki tj.: zmiany zakresu robót, przekroczenia terminów, zastrzeżenia do jakości wykreowanych prac dają bazę do zaniżania kwoty wynagrodzenia albo odmowy zapłaty. Przeważnie są to sprawy skomplikowane i skomplikowane, których prowadzenia nie podejmuje każda firma windykacyjna. My przychodzimy z radą! Współpraca z naszą firmą pozwoli Ci uniknąć sporu z inwestorem lub skutecznie z niego wybrnąć. Zapewniamy prowadzenie efektownych negocjacji i mediacji. Nasza propozycja to także w każdym momencie zgodna z prawem windykacja należności i odzyskanie długów, w szczególnych przypadkach wspartą Programem Medialnym. Zapraszamy serdecznie do skorzystania z naszych usług!

  Data dodania: 06 03 2010 · szczegóły wpisu »
 • Kancelaria radców prawnych »

  Radca prawny Olsztyn - kancelaria radców prawnych. Profesjonalna obsługa firm, windykacja należności, dochodzenie odszkodowań, prawo pracy i prawo sportowe. Radca prawny Olsztyn.

  Data dodania: 18 10 2009 · szczegóły wpisu »
 • Money Market »

  Produkty finansowe, fundusze inwestycyjne, kredyty, pożyczki, konta, ubezpieczenia, leasing, przetargi, informacja gospodarcza, doradcy finansowi

  Data dodania: 20 04 2010 · szczegóły wpisu »
 • Windykacja »

  Firma windykacyjno - prawna Primus świadczy usługi windykacyjne na najwyższym poziomie. W ofercie między innymi: windykacja należnośći, monitoring płatności, wywiad gospodarczy, mediacje.

  Data dodania: 15 05 2008 · szczegóły wpisu »
 • Kancelaria Prawna Chorzów »

  Oddziały naszej kancelarii znajdują się w Trójmieście, Warszawie, Chorzowie oraz Katowicach. Zajmujemy się odzyskiwaniem różnego rodzaju odszkodowań. Również windykacja, którą świadczy nasza kancelaria jest na najwyższym poziomie i możemy wykazać niejeden sukcesem. Dodatkowo pozyskujemy środki z Dotacji Unijnych na rozwój i reorganizację przedsiębiorstw.

  Data dodania: 15 04 2010 · szczegóły wpisu »
 • Windykacja w praktyce »

  Portal o ściąganiu długów, jeśli jesteś praktykiem lub nie masz pojęcia jak się do tego zabrać, tu znajdziesz odpowiedź na pytania dotyczące windykacji. Zbieramy i publikujemy artykuły i poradniki związane z tematem windykacji. O czym jest ta strona? o tym np. jak napisać dobre wezwanie do zapłaty

  Data dodania: 23 08 2010 · szczegóły wpisu »
 • Blog Winykatora »

  Blog dla wszystkich, którzy chcą poznać nowe sposoby windykacji należności. Jeśli więc zastanawiasz się jak odnaleźć dłużnika lub co to jest forfaiting to odpowiedź znajdziesz tutaj. Strona jest przeznaczona dla pracowników działu windykacji, którzy mają możliwość porównać stosowane przez siebie metody z innymi metodami ściągania długów. Z porad zgromadzonych tutaj mogą także skorzystać pracowni sprzedażowi, czy właściciele niewielkich firm, którzy muszą borykać się z windykacją wierzytelności.

  Data dodania: 09 08 2010 · szczegóły wpisu »
1 · 2 · następna strona »