Strony związane z hasłem 'własna firma':

 • własna firma »

  Praca, satysfakcja, obowiązek, własne pieniądze, a wręcz własna firma to podstawa godnego bytowania. W obecnych skomplikowanych dla młodych ludzi czasach, praca jest podstawą do godziwej przyszłości. Bardzo niełatwe są początki i start w dorosłe życie, dlatego tak bardzo ważna jest pierwsza praca. Kiedy ją podejmujemy i z czym posiada związek, a dodatkowo to, jakie dzięki niej utrwalimy znajomości. Im wcześnie wkraczamy w dorosłe życie, zarabiamy sami na osobiste utrzymanie, tym większe posiadamy szanse na karierę, własny zarobek, a dodatkowo spokojną przyszłość. Jako ludzie młodzi, pełni ambicji i zapału, a oprócz tego sił witalnych łatwiej nam poświęcać się dla pracy i kariery. Pierwszy grosz jest początkiem dużych pieniędzy, o ile wyłącznie wykażemy chęć rozwoju i pięcia się coraz wyżej po szczeblach ścieżki do sukcesu zawodowej. Ponadto, kiedy pracę zawodową zaczynamy tuż po studiach albo nawet w ich trakcie, szybciej osiągniemy godziwe zarobki i będziemy mieli w przyszłości czas na poświęcanie się rodzinie. Aktywna i ambitna młodość to podstawa do robienia kariery zawodowej.

  Data dodania: 25 08 2010 · szczegóły wpisu »
 • Działalność gospodarcza »

  Zapraszamy do internetowego serwisu, dzięki któremu dowiesz się, jakie obowiązki czekają na Ciebie jako właściciela nowej firmy. Ich nieznajomość może się skończyć tym, że Twój biznes nie wypali.

  Data dodania: 24 05 2010 · szczegóły wpisu »
 • Oferty pracy »

  Praca - oferty pracy - www.praca.finanstop.pl . Jeśli masz ciekawy artykuł lub interesującą informację na temat pracy to masz możliwość na łamach naszej strony przedstawić ja innym i porozmawiać na jej temat.

  Data dodania: 17 05 2008 · szczegóły wpisu »
 • Prowadzenie własnej firmy »

  Prowadzenie swojej działalności nie jest sprawą prostą. O tym jakie niespodzianki czekają na młodego przedsiębiorcę dowiesz się na moim blogu. Zajrzyj na stronę chyba, że chcesz popełniać te same pomyłki które popełniłem ja. Zapraszam.

  Data dodania: 01 03 2010 · szczegóły wpisu »
 • biznes w sieci »

  Najciekawsze informacje z rynkow biznesowych, z zagranicznych rynkow biznesowych, tylko u nas, porady.

  Data dodania: 03 10 2008 · szczegóły wpisu »
 • AKTIO - Forum Finansowe i Szkolenia Biznesowo Inwestycyjne. Pasja niezależności finansowej. »

  AKTIO Group zajmujemy się edukacją finansową polaków na naszym blogu zapiszesz się na darmowe Forum Finansowe organizowane w całej Polsce czy bardziej zaawansowane Szkolenie Biznesowo Inwestycyjne - SBI, na którym zdobędziesz niezbędną wiedzę finansową pomagającą Tobie w inwestowaniu w fundusze TFI. Nie musisz być ekspertem, aby inwestować. AKTIO Ci pomoże osiągnąć niezależność finansową i czas dla rodziny oferujemy także pracę dla każdego, kto jest gotów podjąć nasze wyzwanie. Generali w ciągu roku czasu uznało nas za swojego partnera strategicznego.

  Data dodania: 10 08 2010 · szczegóły wpisu »
 • pierwszy grosz »

  Od kiedy bardzo otwarcie i głośno mówi się o równości płci, kobiety dążą uparcie do niezależności finansowej. Najbezpieczniej dla kobiet jest rozpocząć karierę zawodową jeszcze przed rozpoczęciem poważnego związku. Wówczas mamy gwarancję, że partner akceptuje nas takimi, jakie jesteśmy, wraz z naszą pracą, a oprócz tego niezależnością. W pewnych sytuacjach taka sytuacja także spotyka panów, rada dotyczy obojga płci. Pierwsza praca tuż po zawarciu związku, często nie jest już samodzielną decyzją, przez co może być nie zawsze dokładnie taka, o jakiej marzymy. W każdym związku istotne jest, kiedy posiadamy własne pieniądze, daje to poczucie niezależności, a oprócz tego świadomość, że poradzimy sobie, o ile tej drugiej osoby zabraknie. A przy tym własny zarobek pozwala na realizowanie indywidualnych zamiarów i pomysłów bez konieczności konsultacji z osobą, od której jesteśmy zależni. Oczywiści istnieją zabezpieczenia, które chronią stronę niepracująca zawodowo, przed pozostaniem bez środków do życia. Jednakże brak prywatnych gotówki przytłacza i powoduje, że człowiek czuje się niepotrzebny i bezużyteczny. Dosłownie już pierwszy grosz, który zarobimy, podnosi na duchu i daje nadzieję na kolejny dochód pieniężny oraz dodatkowo powoduje, że mamy cel w życiu.

  Data dodania: 08 07 2010 · szczegóły wpisu »