Strony związane z hasłem 'wydarzenia':

1 · 2 · następna strona »
 • Blog gryzipiórka - odmienny punkt widzenia »

  Blog to narzędzie popularne od lat w globalnej sieci. Pozwala na dzielenie się swoimi przemyśleniami i wydarzeniami z naszego życia. W początkowych fazach obecności Internetu, blogowaniem parały się rzesze nastolatków. Na dzień dzisiejszy trendy pokazują, iż blogi prowadzne przez osoby dorosłe - głównie poprzez fachowców i pasjonatów z danej dziedziny - mogą być rzetelnym źródłem informacji. Dzięki temu coraz większy ruch z sieci generują w chwili obecnej takie strony. Coraz w wielu wypadkach artykuły z blogów są przedrukowywane z dużych serwisach a czasami w tradycyjnej, papierowej prasie oraz w telewizji.Blog dziennikarza to strona gdzie dziennikarz pewnej dużej czasopisma dzieli się informacjami, spostrzeżeniami i doniesieniami z życia popularnego. Przedstawione tam artykuły dotyczą zarówno wydarzeń politycznych jak i tych lokalnych. Codziena praca w wydawnictwie pozwala autorowi na zachowanie specyficznego charakteru publikowanych publikacji, poza tym nie będących pod wpływem cenzury. To obiektywne spojrzenie pozwala czytelnikowi na wyrobienie własnego zdania dotyczącego omawianej tematyki. Serdecznie zapraszam do dzielenia się wrażeniami w komentarzach.

  Data dodania: 23 04 2010 · szczegóły wpisu »
 • Tczew - Internetowy Serwis Informacyjny Miasta »

  Miasto Tczew, czyli wydarzenia, wiadomości z Tczewa. Reklama Tczew, ogłoszenia, Telewizja Tczew, praca, katalog firm, sport. Gastronomia, restauracje, bary, noclegi, imprezy w Tczewie. Kronika policyjna, historia, zabytki, mapa miasta Tczewa.

  Data dodania: 03 08 2010 · szczegóły wpisu »
 • Opinie, recenzje »

  Portal ludzi przezornych. Bądź sprytniejszy niż inni, zanim coś kupisz zbadaj opinię. Nie daj się nabrać na tandetę i dowiedz się więcej o produktach. Podziel się opinią z innymi. Nie kupuj kota w worku!

  Data dodania: 17 07 2008 · szczegóły wpisu »
 • Bielsko Muzea »

  Wydarzenia i informacje z regionu bielska. Opisy, przydatne informacje. Dla każdego coś miłego. Bielsko jest stolicą regionu zwanego Podbeskidziem. Zapraszamy

  Data dodania: 08 05 2009 · szczegóły wpisu »
 • Bielsko »

  Wydarzenia i informacje z regionu beskidów i miast podbeskidzia. Opis ciekawych miejsc, szlaków turystycznych, górskich, narciarkich i rowerowych, potrzebne informacje do turystyki, wypoczynku i rozrywki. Baza adresowa - hoteli, pensjonatów, firm, pabów i

  Data dodania: 23 08 2008 · szczegóły wpisu »
 • Kalendarium historyczne »

  Kalendarium historyczne II Wojny Światowej - kalendarium.w-pigulce.pl ma na celu zebranie w całość najważniejszych wydarzeń i ciekawostek okresu 39-45. Na stronie znajdziesz kalendarium Polski, kalendarium życia - kalendarium historii która mimo iż często tragiczna wciąż żyje w naszej pamięci.

  Data dodania: 06 06 2009 · szczegóły wpisu »
 • Projekt Lublin - Informacyjny Serwis Lublina »

  Portal spo�eczno�ci Lublina. Zawsze aktualne wydarzenia kulturalne i rozrywkowe.

  Data dodania: 13 05 2008 · szczegóły wpisu »
 • Kultura Warszawa Blog »

  Blog Kultura to miejsce gdzie właściciele przedstawiają ciekawostki z życia portalu kulturalnie.waw.pl . Ponad to wiadomości rozrywkowe które nie pasowałyby ramy portalu Kulturalnie.

  Data dodania: 05 08 2010 · szczegóły wpisu »
 • Fakteo - WiadomoĹ�ci, Informacje, Newsy, Ĺ�wiat, Polityka, Wydarzenia, Fakty »

  Najnowsze informacje z kraju i ze �wiata. Polska polityka i gospodarka. Sport. Filmy. Plotki. Forum dyskusyjne.

  Data dodania: 12 11 2008 · szczegóły wpisu »
 • Tczew - Internetowy Serwis Informacyjny Miasta »

  Miasto Tczew, czyli wydarzenia, wiadomości z Tczewa. Reklama Tczew, ogłoszenia, Telewizja Tczew, praca, katalog firm, sport. Gastronomia, restauracje, bary, noclegi, imprezy w Tczewie. Kronika policyjna, historia, zabytki, mapa miasta Tczewa.

  Data dodania: 02 07 2010 · szczegóły wpisu »
 • Imprezy okolicznościowe »

  Festiwale

  Data dodania: 03 06 2010 · szczegóły wpisu »
 • Agregator biznesowy »

  Jeżeli prowadzisz własną firmę to wiesz jak ważna jest informacja. Ale jak i gdzie szukać dobrych rzetelnych wiadomości ze świata biznesu i ekonomi Właśnie u nas!

  Data dodania: 01 05 2010 · szczegóły wpisu »
 • Newsy,plotki,wydarzenia »

  Serwis informacyjny.Najnowszewydarzenia polityczne, sportowe, muzyczne. Nowości filmoweZ nami będziesz zawsze dobrze poinformowany

  Data dodania: 03 08 2009 · szczegóły wpisu »
 • NetBiznes.com | Dla biznesu »

  Portal tworzony przez businessmanów dla biznesmenów, najważniejsze aktualności z kraju i ze świata, ciekawe artykuły - zobacz.

  Data dodania: 13 06 2010 · szczegóły wpisu »
 • Switzerland Hotels - Szwajcaria »

  Hotele Szwajcaria - hotele, fotografię, opinie, hotele. Szwajcaria, piękna o każdej porze roku, to idealne miejsce do wypoczynku. Nigdzie indziej nie można znaleźć tak wyjątkowej różnorodności na niewielkiej powierzchni: góry, jeziora, lodowce, całe życia aglomeracje i dziewicze krajobrazy. Na każdym kroku można łatwo i wygodnie dojechać dzięki wyjątkowej sieci transportu publicznego. W zależności od kantonu, można czuć się jak we Francji, Włoszech czy w Niemczech. Współistnienie różnych kultur zaowocowało kilkoma ciekawymi zabytkami architektury i sztuki. Wybór czasu podróży Szwajcaria jest atrakcyjna o każdej porze roku. Lato to okres aktywnego wypoczynku (np. kanioning) i wędrówek. Wiosna i jesień są równie ciepłe i przyjemne, a ceny są wówczas niższe i ośrodki mniej przepełnione. Zima (do końca kwietnia) to czas szaleństw w alpejskich resortach narciarskich. Wizy Dokumentem podróży uprawniającym do bezwizowego wjazdu i pobytu turystycznego do 90 dni jest paszport albo dowód osobisty. Nie ma bezwzględnego obowiązku okazywania biletu powrotnego, jednak szwajcarskie służby graniczne mogą zażądać jego okazania. Przepisy celne Nie ma ograniczeń kwotowych przy wwozie i wymianie gotówki. Nie ma także restrykcji celnych odbiegających od powszechnie przyjętych norm. Powinno się przestrzegać zakazu wwożenia broni ostrej i gazowej, rozpylaczy, paralizatorów, noży, w szczególności otwieranych jedną ręką (sprężynowe, motylkowe), a także bagnetów, pałek itp. przedmiotów. Chłopcy i dziewczęta łamiące ten zakaz są karane grzywną w wysokości kilkuset franków i mogą zostać wydalone z państwie. Wymiana waluty Ubezpieczenia Ubezpieczenia osobowe nie są obowiązkowe, jednak ze względu na bardzo wysokie koszty leczenia i pobytu w szpitalu chłopcy i dziewczęta podróżujące do Szwajcarii powinny zaopatrzyć się w polisę ubezpieczenia zdrowotnego - najlepiej takiego, które pokrywa zarówno koszty ewentualnego leczenia szpitalnego, jak i transportu medycznego do Polski.

  Data dodania: 02 08 2010 · szczegóły wpisu »
 • Leszek Kabłak - blogger »

  Chcę podzielić się z bliskimi, tymi których znam oraz nieznajomymi, moimi poglądami, pasjami czy wrażeniami ze spotkań, podróży i wydarzeń, których doświadczyłem.

  Data dodania: 17 08 2010 · szczegóły wpisu »
 • Blog kutlrualnie »

  Kulturalny Blog to strona gdzie twórcy przybliżają historie strony kulturalnie.waw.pl . Na stronie znajdziesz również wiadomości rozrywkowe które wykraczały poza tematykę portalu Kulturalnie.

  Data dodania: 16 08 2010 · szczegóły wpisu »
 • Recenzje płyt »

  Recenzje filmów, płyt, teksty piosenek, nowości płytowe, premiery filmów, codziennie powiększająca się baza piosenek wykonawców z całego świata. Wydarzenia muzyczne z kraju i całego świata. Znajdziesz na stronie teledyski piosenek swych idoli, trailery filmów, które niebawem mają ukazać się w kinach. Galerie zdjęć z imprez polskich oraz lokalnych. Serwis do którego możesz wysyłać własne propozycje piosenek płyt które warto poznać.

  Data dodania: 04 08 2010 · szczegóły wpisu »
 • Kobiety »

  Kobieta. Portal dla kobiet - Obcasy. Artykuły o modzie, urodzie i zdrowiu. Kobiety i ich życie. Dieta. Nasz dom i dzieci, rodzina. Nowoczesna kobieta - kariera. Psychologia.

  Data dodania: 29 04 2008 · szczegóły wpisu »
 • Blog zajmująca się dziennikarstwem obywatelskim »

  HCPhotos to prywatna witryna zajmująca się eksponowaniem prywatnych koncepcji i komentarzy dotyczących codziennych wydarzeń. Prowadzona jest poprzez dziennikarza pragnącego zachować anonimowość. Na stronie znajdziecie informację zarówno dotyczące spraw przyziemnych jak nowy podatek lokalny od wywożenia śmieci jak i bardziej globalnych: nieprawdziwe pogłoski o globalnym ociepleniu czy wyborach prezydenckich w Stanach Zjednoczonych. Oprócz tego - w zgodzie z nazwą - HCPhotos czyli hot city photos - na stronie znajduje się szereg fotografii z ośrodki miejskie. Zostały zrealizowane one głównie w nocy, z wykorzystaniem długiego czasu naświetlania. Dzięki takiemu rozwiązaniu, przedstawione fotografie i miejsca wyglądają inaczej niż codziennymi je widzimy. Pozwalają też przez chwilę pomyśleć o otaczającym nas świecie i miejscach. Autor strony zachęca do dzielenia się swoimi komentarzami i spostrzeżeniami za pośrednictwem poczty elektronicznej jak i pozostawionych na stronie komentarzy. Regularne aktualizacje zawartości witryny zachęcają do częstych odwiedzin na stronie.

  Data dodania: 08 08 2010 · szczegóły wpisu »
1 · 2 · następna strona »