Strony związane z hasłem 'zamek':

 • Góralskie domki w pieninach »

  Góralski Domek w Pieninach zaprasza do siebie. Piękne okolice , czyste powietrze pozwoli Państwu wypocząć. Kwatery i Domki Góralskie do wynajęcia. Zapraszamy Serdecznie do kontaktu telefonicznego bądź mailowego.

  Data dodania: 24 07 2009 · szczegóły wpisu »
 • Atrakcje w Pieninach »

  W wolnym czasie warto wybrać się w Pieniny. Oferta turystyczna regionu jest niebywale bogata, poza standardowego wypoczynku w górach tj. pieszych wędrówek czy sportów zimowych, lokalne władze przygotowują corocznie kilka atrakcji. Jedną z najciekawszych jest spływ tratwami górską rzeką Dunajec. Uczestnictwo w tej imprezie gwarantuje wielkie emocje i dostarcza wielu niezapomnianych przeżyć.

  Data dodania: 17 02 2010 · szczegóły wpisu »
 • zamek Książ »

  Usługi hotelarskie w Zamku Książ koło Wałbrzycha, zwanym Perłą Dolnego Śląska, organizacja konferencji, sympozjów, spotkań biznesowych, imprez okolicznościowych i szkoleń w salach zamkowych a także pikników, imprez plenerowych oraz biesiad tematycznych. Profesjonalna obsługa - niepowtarzalny klimat.

  Data dodania: 18 11 2009 · szczegóły wpisu »
 • Zamek - moszna budowla »

  Strona Centrum Terapii Nerwic Moszna - Zamek. Prowadzimy działalność hospitalizacyjną jak i wypoczynkową. Mamy do Państwa dyspozycji Hotel z pokojami. Wokół naszego obiektu rozpościera się przepiękny park, w którym można zaznać prawdziwego spokoju.W naszej ofercie znajdują się także pobyty lecznicze na nerwice. Wspaniała obsługa i doświadczona kadra.

  Data dodania: 28 08 2009 · szczegóły wpisu »