Strony związane z hasłem 'zespoły muzyczne':

 • Łódzkie Zespoły Muzyczne »

  Zapraszamy szanownych Państwa do zapoznania się z ofertą naszego serwisu w którym znajdziecie propozycję zespołów muzycznych. Kapele wykonują oprawę muzyczną wszelkich imprez a w szczególności wesel. Usługi są świadczone na terenie całej Polski. Zapraszamy na prezentację demo.

  Data dodania: 22 05 2015 · szczegóły wpisu »
 • Zespół muzyczny Golden Team oferuje oprawę muzyczną imprez takich jak wesela, bankiety, imprezy firmowe itp. »

  Zespół muzyczny Golden Team możesz wynająć na swoją imprezę impreza firmowa w naszym repertuarze ponad 600 piosenek. [link=http://www.goldenteam.com.pl]Zespół muzyczny Golden Team[link]

  Data dodania: 05 11 2008 · szczegóły wpisu »
 • Zespoły zagraniczne, zespoły polskie, kabarety »

  Solaris Media to zespoły muzyczne, zespoły zagraniczne, zespoły polskie, kabarety, zespoły zagraniczne, konferansjerzy, organizacja imprez.

  Data dodania: 02 08 2009 · szczegóły wpisu »
 • Zespół muzyczny na wesele »

  Zapewne prawie każdy z nas wie jak równieżstotną rolę w życiu człowieka stanowi muzyka. Jeszcze ważniejsze w życiu człowieka jest jego wesele z osobą, którą preferuje dzielić resztę życia. Dlatego nie pozwól aby ten dzień był dalszym codziennym, szarym dniem. Pozwól sobie na odrobinę szaleństwa: wybierz urocze miejsce na imprezę, zaproś prywatnych najbliższych i znajomych i głównie nie zapomnij za rezerwować zespół muzyczny na wesele. Pomyśl jak cudownie może wyglądać twoja zabawa weselna gdy przygrywa jej genialny zespół, który potrafi poruszyć do zabawy całą salę poczynając od tych najmłodszych a kończąc na ludziach wieku sędziwego. Taką rozrywkę jest zagwarantować kobiety i mężczyźni może wyłącznie zespół Prestige. Pewnie teraz myślisz, że jeszcze masz masz i dużo czasu do twojego wesela, jednak pamiętaj, że to teraz zespół jest odkryć najciężej. Bardzo dobry zespół muzyczny wesle, jest w każdej chwili ciężko odnaleźć. Dlatego pamiętaj, że nie istotne czy twoje województwo to: opolskie, śląskie czy dolnośląskie. Zespół Prestige ma możliwość w każdej chwili uświetnić twoją imprezę - nie musi to być koniecznie wesele.

  Data dodania: 16 04 2010 · szczegóły wpisu »
 • zespół muzyczny warszawa »

  Serwis Obegramy.pl powstał z myślą o odbiorcach i artystach rynku muzycznego.

  Data dodania: 17 11 2009 · szczegóły wpisu »
 • Agencja Artystyczna - Zespoły Muzyczne, Oprawa Muzyczna Imprez, Eventów, Konferencji »

  Agencja artystyczna 4-Show to bogaty wybór zespołów muzycznych na każdą imprezę. Naszą agencję tworzą ludzie z pasją i doświadczeniem, potrafiący sprostać najbardziej oryginalnym pomysłom i wyrafinowanym gustom . Z ogromnym zaangażowaniem pomożemy przygotować niezapomnianą oprawę muzyczną:

  Data dodania: 12 11 2009 · szczegóły wpisu »
 • Zespoły zagraniczne, zespoły muzyczne, impresariat koncertowy »

  Solaris Music proponuje Państwu gwiazdy zagraniczne, koncerty gwiazd zagranicznych, zespoły zagraniczne, zespoły muzyczne, solaris music.

  Data dodania: 01 07 2009 · szczegóły wpisu »
 • zespół muzyczny wrocław »

  Mamy wieloletnie doświadczenie w graniu i śpiewaniu na weselach, bankietach, festynach, a ponadto różnorakich innych zabawach i imprezach okolicznościowych. Nasz zespół cechuje: świetny repertuar utwory na topie, duże praktykę w prowadzeniu zabaw, spersonalizowane podejście do każdej imprezy. Jesteśmy składem 3 osobowym z miejscowości Brzeg. Serdecznie zapraszamy na naszą stronę internetową WWW na podstronę quot;demoquot; gdzie usłyszycie Państwo utwory w naszym przygotowaniu.

  Data dodania: 21 07 2010 · szczegóły wpisu »
 • Agencja artystyczna »

  Agencja koncertowa Solaris Media: konferansjerzy, zespoły zagraniczne, agencja artystyczna, organizacja imprez, imprezy firmowe, eventy, koncerty, zespoły muzyczne, impresariat koncertowy.

  Data dodania: 25 07 2009 · szczegóły wpisu »