Alkoholizm Podkategoria: Alkoholizm

 • Darmowe Teksty »

  Zbiór Tekstów Piosenek oraz Muzyki posegregowane na kategorie.

  Data dodania: 26 08 2008 · szczegóły wpisu »
 • Techno »

  Najlepszy serwis poswiecony muzyce techno

  Data dodania: 31 08 2008 · szczegóły wpisu »
 • Ugamela - Duality GE »

  Duality Gold Edition, to Ugamela powstała na bazie gry OGame, gracz dołącza do internetowych rozgrywek, podbijając planety, zdobywając coraz większe wpływy. Ugamela DGE oferuje na prawde miłą atmosferę.

  Data dodania: 26 09 2008 · szczegóły wpisu »
 • Budownictwo i remonty »

  Szukasz informacji o rzeczach takich jak malowanie, remont domu czy remonto łazienki Tylko u nas dowiesz się jak profesjonalnie wziąć się za urządzanie swojego domu czy biura. Zapraszamy serdecznie na naszą stronę www.

  Data dodania: 12 05 2010 · szczegóły wpisu »
 • Anonse erotyczne »

  Aktualne oferty erotyczne dziewczyn i kobiet. Najnowsze anonse towarzyskie ze wszystkich regionów Polski. Ogłoszenia erotyczne pań, panów i par. Prywatne spotkania sponsorowane - Warszawa i inne duże miasta w Polsce.

  Data dodania: 10 04 2009 · szczegóły wpisu »
 • Nałogi »

  Narkomania jest zmorą ostatnich czasów. Jest aktualnie łatwy dostęp do różnego stylu specyfików o działaniu halucynogennym itp. I nie ma problemów z nabyciem tego typu substancji. W nałóg wpaść nie jest trudno. Dealerzy w wielu sytuacjach stosują sposób podawania ofiarom pierwszej dawki bezpłatnie, by wciągnąć ją w rzeszę osób zażywających narkotyki. Biorąc pierwszą dawkę jeszcze się nie uzależniamy. Czujemy euforię, przyjemność i inne uczucia, które sprawiają, że po jakimś czasie możemy posiadać ochotę na to by powtórzyć wiedzę praktyczną. Jeśli weźmiemy specyfik już kilkakrotnie w późniejszym czasie nietrudno nam popaść w nałogi i przestać kontrolować czas i dawki, jakie zażywamy. Środowisko narkomanów jest dość specyficzne. Też ich zachowania, metodę życia i nieczęsto wygląd nieco odstępują od normy. Osoba zażywająca narkotyki przez dłuższy okres czasu wygląda na chorą, jej oczy są podkrążone, skóra sina, ciało przygarbione, wychudzone, rany i siniaki na rękach.. W tym stadium specjalistyczności choroby osobie uzależnionej już ciężko bardzo wyrwać się z nałogu samej, a co dopiero za poradą specjalisycznych ośrodków. Organizm jest już tak przyzwyczajony do narkotyków i do ich zażywania w określonych dawkach, że nagłe zaprzestanie ich brania ma możliwość doprowadzić do szoku, narkomania również. Wyspecjalizowane placówki zajmujące się leczeniem i odwykiem narkomanów są perfekcyjnie przystosowane do leczenia wręcz najbardziej wyrachowanych przypadków choroby. Chorego na początku należy odizolować od społeczeństa i od starych znajomych, z którymi osoba ta żyła i wspólnie zażywała narkotyki. Trzeba jej przekształcić sposób życia, środowisko, sposób myślenia i nastawienie do życia i niektórych spraw. Sprawa odwyku jest niełatwa niemniej jednak warto próbować, aby ratować własne zdrowie i życie. Osoba uzależniona musi posiadać samozaparcie, bo walka z nałogiem jest trudna, czasochłonna i uziążliwa. A to ze względu na uzależnienie fizyczne organizmu. Ale dla wierzącego nic truddnego. Fachowcy mają spersonalizowane metody, ażeby pomóc osobom chorym. Narkoman, detoksykacja ma możliwość liczyć na ich doradztwo zarówno w czasie leczenia, jak i już po wyleczeniu i wyjściu ze fachowego ośrodka.

  Data dodania: 11 05 2010 · szczegóły wpisu »

Najnowsze tagi związane z podkategorią: Alkoholizm

mp3 (25), zabudowy (19), wykończenie (19), piosenki (226), muzyka (254), teledyski (6), teksty (19), alkoholizm pomoc (1), gładzie (19), nałogi (3), dom (90), remont (24), farby (27), hydraulik (19), alkoholizm forum (1), mieszkanie (40), remonty (25), anonse erotyczne (4), oferty pań (1), darmowe teksty (204), gra (8), alkoholizm leczenie (1), tanio (64), techno (2), stiuki (19), alkoholizm (2), teksty piosenek (238)

Alkoholizm - nowa strona:

Adres: