Platformy-przyschodowe.pl

Platformy-przyschodowe.pl Platformy-przyschodowe. pl to strona firmy LIFT PLUS PL Kaczmarczyk Spółka Jawna zajmującej się rozwiązaniami dla osób niepełnosprawnych ruchowo. Firma to dostawca rozwiązań budowlanych dla niepełnosprawnych, czyli nowoczesnych wind schodowych, platform, wind krzesełkowych, schodołazów gąsienicowych czy podnośników pionowych. Zadaniem firmy jest likwidacja barier architektonicznych utrudniających poruszanie się osobom niepełnosprawnym.
Oferta kierowana jest zarówno dla administratorów budowlanych zarządzających starszymi budynkami, budowanymi przed ustaleniem standardów unikania barier architektonicznych w budownictwie, oraz dla inwestorów projektujących nowe budynku. Zgodnie z obowiązującym prawem każdy remontowany budynek, oraz nowobudowana konstrukcja mieszkaniowa, czy o charakterze publicznym musi posiadać odpowiednie rozwiązania architektoniczne i urządzenia pozwalające osobom niepełnosprawnym na bezpieczne i sprawne korzystanie z obiektu, oraz dostęp do wszystkich kondygnacji. Na stronie Platformy-przyschodowe. pl znajdują się urządzenia renomowanych europejskich producentów urządzeń dźwigowych - ich wybór umożliwia zoptymalizować koszty dostosowania budynku pod potrzeby osób niepełnosprawnych przez montaż wind schodowych, podnośników, oraz innych maszyn zastępujących dźwigi osobowe w budynku. Zapraszamy do kontaktu z firmą pod linkiem znajdującym się na dole strony.

Szczegóły strony www.platformy-przyschodowe.pl:

Podlinkuj stronę www.platformy-przyschodowe.pl:

Platformy-przyschodowe.pl

Odwiedziny robotów:

Odwiedziny yahoo 1 Odwiedziny googlebot 5

Zobacz podobne wpisy w tej kategorii:

 • Fryzury, komputerowe dobieranie fryzur »

  Komputerowe dobieanie fryzur on-line Fryzury, moda, katalg fryzur Fryzury, komputerowe dobieranie fryzur

  Data dodania: 04 07 2008 · szczegóły wpisu »
 • INFUS Mousepady od producenta »

  znaczki firmowe, znaczki reklamowe, podkłady na biurko, podkładki pod kubek, breloki reklamowe, podkładki pod mysz, etykiety samoprzylepne, mousepady,gadżety reklamowe, logobandy, zawieszki odblaskowe, pendrive, mediakarty, smycze reklamowe, naklejki wypu

  Data dodania: 24 10 2008 · szczegóły wpisu »
 • prowadzenie Paulina Chylewska »

  Solaris Talent - Paulina Chylewska, Chylewska Paulina, prowadzenie Paulina Chylewska, konferansjerka, konferansjer, konferansjerzy, Paulina Chylewska, Chylewska Paulina, prowadzenie Paulina Chylewska, konferansjerka, konferansjer, konferansjerzy.

  Data dodania: 15 06 2009 · szczegóły wpisu »
 • Metalteres - Producent Ekologicznych Kotłów CO »

  Produkcja i montaż ekologicznych kotłów CO. W ofercie kotły na ekogroszek z podajnikiem ślimakowym oraz tradycyjne kotły z nadmuchem lub regulatorem ciągu.

  Data dodania: 03 10 2009 · szczegóły wpisu »
 • katalog stron »

  Po co komuś jest niezbędny Folder stron? Folder stron to narzędzie każdego liczącego się webmastera. Po pierwsze umożliwia na dodanie naszej strony do katalogu podobnych mojej stronie stron. Ułatwia to identyfikację mojej strony w internetowej rzeczywistości, w wyszukiwarkach internetowych i innych tym podobnych. Folder stron umożliwia każdemu, kto posiada do niego dostęp na dość szybkie i łatwe znalezienie adekwatnej szukanej przeze mnie strony a to dzięki zebraniu ich w jedną ogół. Kolejny plus, jaki daje nam Katalog stron to sposobność przeczytania opisu każdej znajdującej się tam strony, dzięki czemu wiemy z dużą uwagą, co dana strona zawiera, dzięki czemu szybciej zorientujemy się w jej treści. Folder stron daje, zatem nam możliwość szybkiego i łatwego w obsłudze znalezienia odpowiednich i potrzebnych nam informacji, co przy obecnej liczbie stron internetowych jest bardzo nieproste. Folder stron jest, więc priorytetowym narzędziem do reklamy dla osób tworzących strony, a ponadto jest w pewnym sensie książką adresową dla tych, którzy szukają czegoś w sieci Internet.

  Data dodania: 25 08 2010 · szczegóły wpisu »
 • Ustawienia hellingerowskie wg metody Berta Hellingera »

  Ustawienia systemowe - zwane też ustawieniami hellingerowskimi lub konstelacjami systemowymi - są sposobem przywrócenia harmonii w naszej kondycji psychiczno-cielesnej oraz w naszych relacjach z innymi ludźmi. Bert Hellinger opisał kto należy do systemu rodzinnego. Gdy zostaje naruszona więź rodzinna ustawienia systemowe hellingera są lekarstwem.

  Data dodania: 19 08 2010 · szczegóły wpisu »
 • Budowa domów drewnianych - Brusdom S.C »

  Atutem naszych domów jest bardzo szybki montaż. Korzystamy z bogatego doświadczenia jednej z najbardziej innowacyjnych firm w tej branży na świecie - Strongwood Log Home Campany, budującej domy od ponad 30 lat. Decydując się na współpracę z nami skorzystacie Państwo z doskonałej obsługi Klienta oraz wiedzy i doświadczenia firmy, sprawnych fachowców, dzięki temu pomożemy spełnić Wasze oczekiwania i marzenia. Wykonujemy budowy od stanu surowego otwartego, zamkniętego, aż po wykończenie pod klucz. Na życzenie klienta położymy wszelkie instalacje, wykonamy prace murarskie i glazurnicze. To co wyróżnia naszą ofertę spośród innych to oprócz polskiej jodły unikalny materiał (amerykańska sosna), z jakiego wykonywana jest budowa domu, jego wszechstronność umożliwiającą realizację każdego projektu. Jedyni w Polsce wykonujemy domy z bali poddanych unikalnemu procesowi suszenia opracowanemu przez firmę Strongwood Log Home Campany, w efekcie którego bale są wysuszone w całej masie do wilgotności 15-19%, nie są spękane i nie ulegają dalszej zmianie wymiarów. Budowane przez nas domy nie wymagają docieplenia wełną mineralną od wewnątrz! Proszę porównać naszą ofertę z innymi. Zachęcamy Państwa do tego, gdyż jesteśmy przekonani, że jeśli to wnikliwie sprawdzicie, będziecie chcieli z nami współpracować. Serdecznie zapraszamy do korzystania z naszych usług!

  Data dodania: 21 08 2010 · szczegóły wpisu »
 • Wdrażanie systemów ERP »

  Co to jest właściwie system ERP zarządzanie zasobami Przedsiębiorstwa/firmy/spółki w wielu sytuacjach jest tłumaczone poprzez różnych producentów programów jako zaawansowane zarządzanie zasobami. Właśnie te systemy klasy erp w ebiznesie takie służą instytucjom żeby mogły z ogromnym skutkiem zarządzać Twoją firmą. Te systemy doskonale rozwijają logistykę i zarządzanie korporacją przy pomocy takiego system biznesowego erp może przynieść kilka profity, ponieważ to bardzo skuteczne. To narzędzie w dłoniach marketingowca potrafi dla Twojej korporacji oszczędzać tysiące i dlatego to olbrzymie przedsiębiorstwa postanawiają dziś postawić na wdrożenie ERP.

  Data dodania: 13 08 2010 · szczegóły wpisu »
 • półfabrykaty do biżuterii »

  Oferujemy półprodukty do wyrobu biżuterii: koraliki szklane, metalowe i drewniane, kamienie i koraliki, perły, koral, metalowe elementy konstrukcyjne, narzędzia oraz artystyczną, ręcznie robioną biżuterię w najniższych cenach.

  Data dodania: 04 08 2010 · szczegóły wpisu »
 • Cheap hotels Poland »

  Rezerwacja hoteli w Polsce online. Duży wybór hoteli i noclegów w całej Polsce. Szybka rezerwacja on-line. Zapraszamy do odwiedzin.

  Data dodania: 28 07 2010 · szczegóły wpisu »